Tarantino mógłby nakręcić "Star Treka"

Joblo / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tarantino+m%C3%B3g%C5%82by+nakr%C4%99ci%C4%87+%22Star+Treka%22-125048
Tarantino mógłby nakręcić "Star Treka"
źródło: Getty Images
autor: Matt Winkelmeyer
"Star Trek" w reżyserii Quentina Tarantino? Brzmi nieprawdopodobnie, ale kto wie. Sam reżyser chętnie spotkałby się i porozmawiał o tym z producentami cyklu.


Okej, tak przynajmniej powiedział, spytany przez dziennikarza TMZ. Ale biorąc pod uwagę fakt, że czekał właśnie na samolot, nie wiadomo, czy z nudów nie stroił sobie żartów. Jednak bez względu na to, czy podobne słowa mają szansę obrócić się w czyn, czy nie (co jest bardziej prawdopodobne), wizja kosmicznego uniwersum, do którego wkracza Tarantino, pozostaje intrygująca.

Jak Waszym zdaniem wyglądałby ten film? Mając na względzie, w jakim punkcie znajduje się obecnie saga, tak nietuzinkowy reżyser z autorską wyobraźnią byłby strzałem w dziesiątkę.

Przypomnijmy, że Tarantino zrealizuje jeszcze dwa i - jak zapowiedział - ostatnie filmy. Pierwszym jest finałowa, zapowiedziana na odległą przyszłość, odsłona  "Kill Bill", drugim - film o sekcie Charlesa Mansona, jej zbrodniach i morderstwie Sharon Tate.

Jeśli idzie o tę drugą produkcję, Tarantino chciałby, aby w głównych rolach wystąpili Brad Pitt (jako detektyw prowadzący śledztwo w sprawie zabójstw), Jennifer Lawrence, Samuel L. Jackson i Margot Robbie (jako Tate).  Zdjęcia powinny rozpocząć latem przyszłego roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones