To jest PREQUEL! "300" dostaje serial. Czy Zack Snyder powróci?

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/To+jest+PREQUEL+%22300%22+dostaje+serial.+Czy+Zack+Snyder+powr%C3%B3ci-155882
To jest PREQUEL! "300" dostaje serial. Czy Zack Snyder powróci?
Portal Variety ogłosił, że Warner Bros. Television szykuje się do realizacji serialu osadzonego w uniwersum widowiska "300". Zack Snyder, reżyser oryginału, może być z nim związany.

Prequel "300" nadchodzi. Co o nim wiemy?Projekt jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Na razie wiadomo o nim tylko tyle, że będzie to prequel widowiska "300".

Zack Snyder prowadzi rozmowy, by powrócić do tego świata jako reżyser i producent. Najwyraźniej ma czas na dodatkowy projekt, choć dla platformy Netflix powinien rozwijać dwa uniwersa ("Armia umarłych" i "Rebel Moon").


Choć o fabule nic nie wiemy, to pamiętamy, że Zack Snyder już dekadę temu jeden prequel zrobił (jako scenarzysta i producent). Było to widowisko "300: Początek imperium". Tamten film (jak i oryginał) inspirowany był komiksami Franka Millera. Choć faktycznie komiks o Kserksesie trafił na rynek cztery lata po filmie.

Snyder nigdy o tym uniwersum nie zapomniał. W 2021 roku twierdził, że ma w planach trzeci film inspirowany komiksami Millera - "Blood and Ashes". Ta część miała być poświęcona Aleksandrowi Wielkiemu, który był bohaterem czwartego i piątego rozdziału serii Millera "Xerxes".

Na razie nie wiadomo, czy serial powstanie dla platformy Max, Netflix czy może jakiejś innej.

Zwiastun filmu "300"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones