To oni zmierzą się z Annabelle w spin-offie "Obecności"

The Wrap / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/To+oni+zmierz%C4%85+si%C4%99+z+Annabelle+w+spin-offie+%22Obecno%C5%9Bci%22-101858
Annabelle Wallis (Peaky Blinders) oraz Ward Horton ("Wilk z Wall Street") zagrają główne role w niskobudżetowym horrorze "Annabelle", do którego zdjęcia ruszają już 27 stycznia. Będzie to spin-off kasowego przeboju "Obecność".Po tym, jak obraz zarobił niespodziewanie w kinach 316 milionów dolarów, New Line Cinema zapowiedziało, że szykuje nie tylko jego kontynuację, ale i serię spin-offów. Fabuła jednego z nich ma być związana z nawiedzoną lalką Annabelle. Bohaterowie "Obecności", pogromcy duchów Ed (Patrick Wilson) and Lorraine (Vera Farmiga) Warrenowie, zamknęli ją w swojej piwnicy i w ten sposób zapobiegli kolejnym makabrycznym zdarzeniom.

Na razie nie wiemy, czy spin-off opowie o narodzinach upiornej zabawki, czy też przedstawi jej dalsze losy. Wiemy natomiast, że za kamerą stanie John R. Leonetti ("Mortal Kombat 2: Unicestwienie"), który na planie "Obecności" pełnił funkcję autora zdjęć.

Kolejne spin-offy również bazowałyby na doświadczeniach Eda i Lorraine Warrenów. Na razie jednak nie wiadomo, które z ich bogatej kolekcji demonicznych artefaktów doczekają się własnych filmów. Wszystkie będą jednak zrealizowane według podobnej formuły przy bardzo niskich budżetach.

Oczywiście oprócz tych trzech spin-offów czeka nas też "The Conjuring 2". Będzie to kontynuacja głównej historii, jaką poznaliśmy w "Obecności".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones