Twórcy "Mission: Impossible" nie dokończą zdjęć we Włoszech?

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tw%C3%B3rcy+%22Mission%3A+Impossible%22+nie+doko%C5%84cz%C4%85+zdj%C4%99%C4%87+we+W%C5%82oszech-137429
Twórcy cyklu "Mission: Impossible" mają do zgryzienia twardy orzech. Muszą zadecydować, czy  powrócą do Włoch, by dokończyć realizację ważnych scen, czy też nakręcą je od nowa w innym kraju.


Przypomnijmy: pod koniec lutego, gdy ekipa "M:I" znajdowała się w Wenecji, wytwórnia Paramount zarządziła przerwę w powstawaniu siódmej i ósmej części szpiegowskiej serii z powodu kolejnych przypadków zachorowań na COVID-19.

Podobno Tom Cruise chciałby powrócić na plan zdjęciowy w czerwcu. Nie ma jednak gwarancji, że do tego czasu zagrożenie epidemiologiczne ustąpi. Zwłaszcza we Włoszech będących w pierwszej trójce krajów, w których odnotowano najwięcej zakażeń koronawirusem

Premiera "Mission: Impossible 7" ma odbyć się 23 lipca 2021 roku. Jej kontynuacja trafi do kin 5 sierpnia 2022 roku.

W Hollywood od pewnego czasu trwają dyskusje nad stworzeniem nowych standardów pracy na planach filmowych. Zakładają one m.in. mierzenie temperatury wszystkim członkom ekipy przed wejściem na obiekt zdjęciowy, nakaz noszenia maseczek i rękawiczek, a także izolowanie pracowników w przerwach pomiędzy zdjęciami.
Udostępnij: