Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/W%C4%85tki+z+%22Planet+Hulk%22+w+%22Thorze%3A+Ragnaroku%22+potwierdzone-117803

Wątki z "Planet Hulk" w "Thorze: Ragnaroku" potwierdzone?

  • Joblo
  • autor: jp
  • Filmy
Trzecia część "Thora", "Thor: Ragnarok", zapowiada się coraz ciekawiej. Oprócz Chrisa Hemswortha i Toma Hiddlestona w obsadzie są również Mark Ruffalo, Cate Blanchett, Karl Urban, Tessa Thompson i Jeff Goldblum - i same te nazwiska brzmią interesująco. W sieci właśnie pojawiły się nowe pogłoski dotyczące fabuły filmu - o której dotychczas było dość cicho. Mamy też dla was plotkę o tożsamości czarnego charakteru ze "Strażników Galaktyki 2".

planet-hulk-1280jpg-8dd37a_1280w.jpg

Zacznijmy jednak od "Ragnaroku". Zgodnie ze spekulacjami w filmie pojawią się wątki zaczerpnięte z komiksu "Planet Hulk". Wiemy, że Thor ma trafić na planetę, gdzie grany przez Goldbluma Grandmaster organizuje igrzyska z udziałem gladiatorów. Jednym z uczestników tych gier będzie Hulk (Ruffalo), którego wygląd ma być zaczerpnięty prosto ze wspomnianego komiksu: mowa przede wszystkim o charakterystycznym ochraniaczu na ramię.

Podobno sam Thor również będzie wyglądał inaczej niż dotychczas. Przynajmniej przez część filmu spodziewajcie się krótkich włosów. Valkyrie (w tej roli Thompson) również ma wyglądać inaczej niż w komiksach i nosić na twarzy barwy wojenne - trochę w stylu rdzennych Amerykanów.

Fabuła ma kręcić się wokół broni, która ma moc powstrzymania Ragnaroku, czyli zmierzchu bogów z mitologii skandynawskiej, swoistego odpowiednika Apokalipsy.

Jeśli zaś chodzi o "Strażników Galaktyki 2", pojawiło się kolejne potwierdzenie, że Elizabeth Debicki wciela się w w Ayeshę, znaną też jako Paragon oraz Kismet. Postać jest powiązana z Adamem Warlockiem - głównym przeciwnikiem Thanosa. Podobnie jak on, powstała ona w wyniku próby stworzenia superpotężnej istoty przez organizację znaną jako Enclave. Tym razem plotka głosi jednak, że to właśnie Ayesha będzie głównym czarnym charakterem filmu.

Ms.marvel_71166.jpg

"Thor: Ragnarok" trafi do kin 25 października 2017, a premierę "Strażników Galaktyki 2" zapowiedziano na 25 kwietnia 2017.

zobacz też:

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię