W nowym "Seksie w wielkim mieście" nie zabraknie pana Biga

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/W+nowym+%22Seksie+w+wielkim+mie%C5%9Bcie%22+nie+zabraknie+pana+Biga-142530
W nowym "Seksie w wielkim mieście" nie zabraknie pana Biga
Chris Noth powróci jak pan Big w kontynuacji "Seksu w wielkim mieście". 10-odcinkowa produkcja  zatytułowana "And Just Like That..." powstaje dla serwisu streamingowego HBO Max.

Nowy serial podąża śladami Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon) i Charlotte (Kristin Davis). Po przekroczeniu pięćdziesiątki przyjaciółki z zaskoczeniem odkrywają, że ich życie w żaden sposób nie stało się prostsze. Zdjęcia ruszają latem w Nowym Jorku.

Big to to przystojny i bogaty makler będący największą miłością w życiu Carrie. Choć bohaterowie wielokrotnie zrywali ze sobą, ostatecznie udało im się zażegnać kryzysy i wziąć ślub.

"Seks w wielkim mieście" dokonał prawdziwego przełomu w mówieniu o obyczajowości mieszkańców współczesnych metropolii. Emitowany w latach 1998–2004 serial opowiadał o grupie nowojorskich przyjaciółek, które spotykały się, by plotkować o swoim życiu erotycznym. Scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści Candace Bushnell, a w główne role wcieliły się Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Cynthia Nixon i Kristin Davis.

Losy bohaterek doczekały się kontynuacji w dwóch filmach, które trafiły do kin w 2008 i 2010 roku. Powstał także prequel "Pamiętniki Carrie", w którym w tytułową bohaterkę (w oryginalnej wersji graną przez Sarah Jessikę Parker) wcieliła się AnnaSophia Robb.