Z filmu "Possessor" do widowiska Sony "Kraven the Hunter"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Z+filmu+%22Possessor%22+do+widowiska+Sony+%22Kraven+the+Hunter%22-145782
Z filmu "Possessor" do widowiska Sony "Kraven the Hunter"
źródło: Getty Images
autor: Stephane Cardinale - Corbis
Trwa process obsadzania ról w widowisku studia Sony na bazie komiksów Marvela "Kraven the Hunter". Najnowszym nabytkiem jest znany z filmu "Possessor" i serialu "Paragraf 22" Christopher Abbott. Wcieli się w postać znaną jako The Foreigner.

Kraven alias Sergei Kravinoff to jeden z zażartych wrogów Spider-Mana. Uważa się za najlepszego myśliwego na świecie i poluje na Człowieka-Pająka, aby udowodnić wszystkim, że nie ma dla niego celów niemożliwych. Postać zadebiutowała w 1964 roku, a jej twórcami są Stan Lee oraz Steve Ditko. Najważniejsza komiksowa historia z udziałem Kravena to "Ostatnie łowy Kravena" - jej autorami są scenarzysta J.M. DeMatteis i rysownik Mike Zeck.

Scenariusz filmu napisali Art Marcum, Matt Holloway oraz Richard Wenk. Za kamerą stanie J.C. Chandor ("Chciwość", "Potrójna granica"). Gwiazdą widowiska jest Aaron Taylor-Johnson. W obsadzie są także: Russell Crowe, Fred Hetchinger, Ariana DeBose i Alessandro Nivola.


Kim jest The Foreigner?

The Foreigner to jeden z późniejszych przeciwników Spider-Mana. Po raz pierwszy pojawił się na kartach komiksów Marvela w 1986 roku. The Foreigner jest niezrównanym płatnym zabójcą. Swoje ciała wytrenował do perfekcji stając się jednym z największych mistrzów sztuk walki w uniwersum Marvela. Jest również niezwykle inteligentnym i przebiegłym strategiem oraz mistrzem kamuflażu i sztuki udawania kogoś innego.

W teorii nie posiada supermocy, ale niektóre z jego umiejętności niewiele się od nich różnią. Potrafi na przykład wprowadzać swoje ofiary w krótkie, 10-sekundowe transy hipnotyczne.

Zwiastun filmu "Morbius", najnowszego widowiska Sony na bazie komiksów Marvela
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones