Zack Snyder kompletuje drużynę do walki z zombie

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zack+Snyder+kompletuje+dru%C5%BCyn%C4%99+do+walki+z+zombie-133921
Omari Hardwick, Chris D'Elia, Hiroyuki Sanada, Raul Castillo, Nora Arnezeder, Matthias Shweighofer, Samatha Win oraz Garret Dillahunt dołączą do obsady nowego filmu Zacka Snydera. Twórca "300", "Watchmen. Strażników" i "Batman v Superman: Świtu sprawiedliwości" przygotowuje projekt zatytułowany "Army of the Dead". To horror/thriller o zombie, który powstanie dla platformy Netflix.


GettyImages-516803696.jpg Getty Images © Mike Coppola"Army of the Dead" będzie oparte na pomyśle reżysera sprzed lat. Scenariusz napisał Joby Harold ("Król Artur: Legenda miecza"). To opowieść rozgrywająca się w trakcie epidemii zombie w Las Vegas. Bohaterem jest mężczyzna, który zbiera grupę najemników, by zagrać va banque: przedostać się do objętej kwarantanną strefy i zrealizować największy skok w historii. 

Nie jest to nowy projekt. Netflix przejął go od studia Warner Bros., które miało go w zanadrzu od 2007 roku. Za produkcję odpowiadają Snyder i jego żona Deborah Snyder pod szyldem nowo założonej firmy Stone Quarry. Budżet ma wynieść około 90 milionów dolarów. 

Przypomnijmy, iż w obsadzie są już Dave Bautista i Ella Purnell

Ostatni film w reżyserii Snydera to "Liga Sprawiedliwości", prace nad którą musiał jednak porzucić ze względu na rodzinną tragedię. Projekt dokończył za niego Joss Whedon

Udostępnij: