"Atomic Blonde 2" w planach producentów

Cinema Blend / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Atomic+Blonde+2%22+w+planach+producent%C3%B3w-124261
Widzieliście już "Atomic Blonde" i bardzo Wam się podobała? W takim razie idźcie do kina jeszcze raz i namówcie znajomych, żeby wybrali się razem z Wami. Jeśli film zarobi dostatecznie dużo pieniędzy, powstanie sequel.


W rozmowie z portalem Cinema Blend reżyser David Leitch przyznał, że producenci noszą się z zamiarem nakręcenia kontynuacji. - Prowadzimy w tej sprawie rozmowy. Myślę, że każdy z ekipy chciałby zrobić kolejną część - stwierdził filmowiec - Najpierw musimy jednak sprawdzić, jak film poradzi sobie w box offisie. Trzymajcie kciuki za to, żeby widzowie zapragnęli zobaczyć znowu bohaterkę Charlize Theron. Z chęcią nakręcę ten film.

Analitycy przewidują, że "Atomic Blonde" zarobi w USA na otwarcie około 20 milionów dolarów. To bardzo dobry start dla filmu, który kosztował zaledwie 30 milionów.

Agentka Lorraine Broughton (Theron) to klejnot koronny tajnych służb Jej Królewskiej Mości. Jest inteligentna, zmysłowa i dzika. Nie cofnie się przed niczym, by wykonać zadanie i pozostać przy życiu. Bohaterka zostaje wysłana na misję niemożliwą do Berlina. Ma wydobyć  bezcenne akta z pogrążonego w chaosie miasta. Z pomocą Davida Percivala (James McAvoy), zawiadowcy stacji kolejowej, lawiruje tocząc najniebezpieczniejszą szpiegowską rozgrywkę.