"Creed", "Wakacje" i "Jak to robią single" już na Blu-ray i DVD

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Creed%22%2C+%22Wakacje%22+i+%22Jak+to+robi%C4%85+single%22+ju%C5%BC+na+Blu-ray+i+DVD-117779
"Creed", "Wakacje" i "Jak to robią single" już na Blu-ray i DVD
źródło: materialy promocyjne
W ofercie Galapagos Films na Blu-ray i DVD zadebiutowały najnowsze produkcje Warner Bros. "Creed: Narodziny legendy" oraz "W nowym zwierciadle: Wakacje". Premiera filmu "Jak to robią single" już 15 czerwca!


CREED: NARODZINY LEGENDY

Sylvester Stallone powraca na ekrany jako Rocky Balboa, jeden z najsłynniejszych bohaterów w historii kina, w filmie "Creed: Narodziny legendy". Entuzjastycznie przyjęty przez widzów i krytyków obraz, który przyniósł aktorowi Złoty Glob i nominację do Oscara jest już dostępny na Blu-ray i DVD.

Do Filadelfii przyjeżdża młody Adonis Creed (Michael B. Jordan). Jest synem Apolla, niegdyś zaciekłego rywala i jednocześnie wielkiego przyjaciela Rocky’ego (Sylvester Stallone). Młody mężczyzna nigdy nie poznał ojca, ale boks ma we krwi. Rzuca świetnie zapowiadającą się karierę i ryzykując swoją przyszłość, stawia na realizację marzeń. Nieakceptowany przez środowisko zawodowców, mentora znajduje w Rockym. Mistrz, początkowo niechętny, dostrzega w końcu w Adonisie siłę i determinację jego ojca. Czy przy wsparciu legendarnego pięściarza i ukochanej kobiety młody Creed zdoła udowodnić swoją wartość? Czy będzie w stanie stworzyć własną legendę?

W wydaniach Blu-ray obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:
- Twórz przyszłość, pamiętaj o przeszłości - członkowie obsady i ekipy opowiadają o wyzwaniach związanych z kręceniem filmu na bazie klasycznej serii "Rocky"
- Jak zostać Adonisem - zobacz, jak gwiazdor Michael B. Jordan przygotowywał się do ciężkich scen walki i treningów
- Sceny niewykorzystaneW NOWYM ZWIERCIADLE: WAKACJE


Kolejne pokolenie Griswoldów wyrusza na wakacje. I po raz kolejny ich wymarzony wypoczynek zmienia się w podróż z piekła rodem. Komedia "W nowym zwierciadle: Wakacje" z Edem Helmsem i Christiną Applegate w rolach głównych jest już dostępna na Blu-ray i DVD.

Rusty Griswold (Ed Helms), syn Clarka (Chevy Chase) i Ellen (Beverly D’Angelo) – bohaterów kultowej serii „W krzywym zwierciadle. Wakacje” – jest już dorosły, ale wciąż pamięta wakacyjną wyprawę do parku rozrywki Walley World jaką kilkadziesiąt lat wcześniej odbył wspólnie ze swoimi rodzicami i siostrą. Kiedy zdaje sobie sprawę, że jego relacje z żoną (Christina Applegate) i dwoma synami (Skyler Gisondo i Steele Stebbins) nie są już tak zażyłe jak kiedyś, postanawia temu zaradzić. Idąc w ślady swojego ojca organizuje dla całej swojej rodziny niespodziankę – wspólną podróż do Walley World, ulubionego parku rozrywki Ameryki. Co więc może pójść nie tak?

W wydaniu Blu-ray obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:
- Powrót do Walley World
- Gagi z planu
- Sceny usunięteJAK TO ROBIĄ SINGLE


Istnieją szczęśliwi single, nieszczęśliwi single i jest jeszcze... Alice. I Robin. Lucy. Meg. Tom oraz David. W Nowym Jorku roi się od singli poszukujących drugiej połówki. Nieważne, czy pragną miłości na całe życie, rozrywki na jedną noc, czy czegoś pomiędzy jednym a drugim. Czy odnajdą szczęście? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w przebojowej komedii z udziałem Dakoty Johnson i Rebel Wilson"Jak to robią single". Premiera na Blu-ray i DVD już 15 czerwca.

Alice (Dakota Johnson) rzuca swojego chłopaka Josha (Nicholas Braun) i przeprowadza się do Nowego Jorku, by podjąć pracę rady prawnego. W mieście zamieszkuje wspólnie ze swoją siostrą Meg (Leslie Mann) - ginekologiem i położną, która nie dość, że nie chce mieć własnych dzieci, to w ogóle nie chce angażować się w żaden poważny związek. Najlepszymi przyjaciółmi Alice są lubiąca się zabawić Robin (Rebel Wilson) oraz barman Tom (Anders Holm) pełnymi garściami korzystający z możliwości jakie niesienie ze sobą stan kawalerski.

Jednak życie pełne imprez i przypadkowych randek z czasem okazuje się męczące. Alice postanawia więc wrócić Josha. Ten jednak spotyka się już z kimś innym. Z kolei Tom poznaje w barze piękną Lucy (Alison Brie), z którą chce się umówić. Ta, ku jego zaskoczeniu, odmawia tłumacząc się, że szuka prawdziwej miłości, a nie przypadkowego seksu. W Meg natomiast budzą się uczucia macierzyńskie, a co więcej zaczyna spotykać się z przystojnym Kenem (Jake Lacy).

W wydaniu Blu-ray obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:
- Zalety i wady bycia singlem
- Zbliżenia: Rebel Wilson
- Najlepszy pomysł wygrywa! Singiel z poczuciem humoru
- Sceny usunięte i gagi z planu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones