"Czarna Pantera 2": Zdjęcia ruszą w lipcu. Tenoch Huerta w obsadzie

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Czarna+Pantera+2%22%3A+Zdj%C4%99cia+rusz%C4%85+w+lipcu.+Tenoch+Huerta+w+obsadzie-140324
"Czarna Pantera 2": Zdjęcia ruszą w lipcu. Tenoch Huerta w obsadzie
Choć Marvel wciąż nie ujawnił, jak zamierza poradzić sobie z brakiem Chadwicka Bosemana, to jednak studio jest już prawie gotowe, by ruszyć z machiną produkcyjną. Portal The Hollywood Reporter donosi, że zdjęcia do widowiska "Czarna Pantera 2" rozpoczną się w lipcu w Atlancie i potrwają sześć miesięcy.

GettyImages-1228970163.jpg Getty Images © Barcroft Media


Portal informuje również o tym, że do obsady dołączył znany z "Narcos: Meksyk" Tenoch Huerta. The Hollywood Reporter twierdzi, że zagra antagonistę. Nie podaje jednak żadnych informacji, które mogłyby wskazać, czy będzie to postać znana z komiksów.

Wokół "Czarnej Pantery 2" jest wciąż więcej pytań niż odpowiedzi. Kto wcieli się w tytułowego bohatera? Jak wyjaśnią nieobecność Bosemana (jeśli w ogóle)? O czym opowiadać będzie film?

Wszyscy spodziewają się jednak, że na planie pojawią się inne gwiazdy oryginału: Letitia Wright, Lupita Nyong'o, Winston Duke i Angela Bassett. Popularna plotka sugeruje, że jedną z najistotniejszych postaci dwójki będzie grana przez Wright Shuri.

"Czarna Pantera 2" będzie drugim po czwartym "Thorze" widowiskiem Marvela, do którego zdjęcia ruszą w przyszłym roku. Obraz w reżyserii Taiki Waititiego kręcony będzie od stycznia w Australii.
Udostępnij: