"Deadpool & Wolverine" naśmiewa się z popcornowej wpadki widowiska "Diuna 2"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Deadpool+%26+Wolverine%22+na%C5%9Bmiewa+si%C4%99+z+popcornowej+wpadki+widowiska+%22Diuna+2%22-155871
"Deadpool & Wolverine" naśmiewa się z popcornowej wpadki widowiska "Diuna 2"
Wpadka jednych, to świetna okazja reklamowa dla innych. Z takiego założenia wyszła ekipa widowiska "Deadpool & Wolverine" i właśnie zaprezentowała światu specjalny pojemnik na popcorn. Zarazem jest to odwołanie się do niedawnej wpadki marketingowej przy filmie "Diuna: część druga".

Pojemniki na popcorn jak zabawki erotycznePrzypomnijmy. Z okazji widowiska Denisa Villeneuve'a "Diuna: część druga" przygotowany został specjalny pojemnik na popcorn. W zamierzeniu miał on kojarzyć się widzom z otwartą paszczą czerwia.

Niestety dla pomysłodawców większość widzów miała zupełnie inne skojarzenia. Pojemnik wyglądał dla nich jak pewna część ludzkiego ciała.


Ryan Reynolds i spółka postanowili zabawić się z widzami i przygotowali z premedytacją erotycznie sugestywny pojemnik na popcorn. Odtwórca roli Deadpoola zadeklarował również, że rok 2024 przejdzie do historii właśnie jako rok wojny o pojemniki na popcorn.

Do czego będziecie mogli wkładać rękę podczas filmu "Deadpool & Wolverine", sprawdźcie TUTAJ.

Zwiastun widowiska "Deadpool & Wolverine"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones