Kiedy "Duchy w Wenecji" trafią na platformy streamingowe? Jest data

Bloody Disgusting / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Duchy+w+Wenecji%22+w+Halloween+na+VOD-152548
Kiedy "Duchy w Wenecji" trafią na platformy streamingowe? Jest data
Disney uznał, że "Duchy w Wenecji" wystarczająco długo były już w kinach i właśnie ogłosił, kiedy film trafi na streaminig. Data idealnie zgrała się z fabułą.

Halloween z Herkulesem PoirotemJak donoszą amerykańskie media, "Duchy w Wenecji" zadebiutują na platformach streamingowych oraz na Hulu (Disney+) w przyszły wtorek. A jest to 31 października, czyli Halloween. Warto pamiętać, że to właśnie w wigilię Wszystkich Świętych, rozgrywa się akcja filmu.

"Duchy w Wenecji" to pełen napięcia, niepokojący thriller, który powstał na kanwie jednej z powieści Agathy Christie, zatytułowanej "Wigilia Wszystkich Świętych". Twórcy jednak przenieśli miejsce akcji do tętniącej życiem, rozwibrowanej Wenecji, gdzie znany i lubiany na całym świecie detektyw Herkules Poirot (Kenneth Branagh) spędza emeryturę, ciesząc się swoją anonimowością.


Pewnego dnia spotyka starą przyjaciółkę, pisarkę i autorkę kryminałów Ariadne Oliver (Tina Fey), która prosi go o pomoc, zapewniając, że tym razem pomoc ta nie będzie miała nic wspólnego z przestępczością. Oliver chce, aby Poirot wziął razem z nią udział w organizowanym przez słynną śpiewaczkę operową Rowenę Drake (Kelly Reilly) seansie spirytystycznym i pomógł jej udowodnić, że to jedno wielkie oszustwo. Emerytowany detektyw niechętnie się zgadza. Gdy para bohaterów bierze udział w odbywającym się w starym, nawiedzonym weneckim pałacu spotkaniu z zaświatami, dochodzi w nim do... morderstwa. Poirot znów musi wcielić się w rolę śledczego. Tyle, że ta zagadka będzie dużo bardziej zawiła niż wszystkie, które dotychczas przyszło mu rozwiązywać. Czy biegły rozum wystarczy, by odkryć tajemnicę śmierci znalezionej ofiary? Czy śmierć to dopiero początek... sekretów, jakie skrywają ruiny weneckiej posiadłości przed ludzkim umysłem?

"Duchy w Wenecji" trafią na streaming po tym, jak ich globalne wpływy przekroczyły 100 milionów dolarów (aktualnie: 107,6 mln). Jest to najgorzej sprzedająca się część cyklu w reżyserii Kennetha Branagha. "Śmierć na Nilu" zgarnęła na świecie ponad 130 milionów dolarów, a "Morderstwo w Orient Expressie" uzyskało wpływy w wysokości 351,8 mln dolarów.

Zwiastun filmu "Duchy w Wenecji"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones