Hayek i Hathaway w adaptacji nowej książki twórcy "Bullet Train"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Hayek+i+Hathaway+w+adaptacji+nowej+ksi%C4%85%C5%BCki+tw%C3%B3rcy+%22Bullet+Train%22-148358
Hayek i Hathaway w adaptacji nowej książki twórcy "Bullet Train"
źródło: Getty Images
autor: Jon Kopaloff
Netflix nabył prawa do ekranizacji najnowszej powieści japońskiego mistrza kryminału Kōtarō Isaki - "Seesaw Monster". Gwiazdami nadchodzącej produkcji będą Anne Hathaway i Salma Hayek

"Seesaw Monster - co wiemy o filmie z Anne Hathaway i Salmą HayekPoprzednia powieść autora, "Maria Beetle", była luźną podstawą scenariusza "Bullet Train" z Bradem Pittem. Fabuła nowej książki trzymana jest niestety w tajemnicy.  Wiadomo jedynie tyle, że aktorki wcielą się w postać rywalek, które zmuszone są ze sobą współpracować, zaś całość będzie komedią akcji. Obydwie są też współproducentkami filmu. 

Producentem jest weteran Akiva Goldsman (ostatnio - "Star Trek Picard"), z kolei adaptowanym scenariuszem zajmie się Olivia Milch ("Ocean's 8").

Salma Hayek i Anne Hathaway - ostatnie produkcjeHayek widzieliśmy w ubiegłym roku w kilku filmach - były wśród nich m.in. "Eternals", "Dom Gucci" oraz "Błogość". Hathaway, którą widzieliśmy niedawno w serialu "WeCrashed: Upadek start-upu", jest tuż po amerykańskiej premierze "Armageddonu" - nowego filmu Jamesa Graya. Jego zwiastun znajdziecie poniżej: 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones