"Prawo ulicy" najlepszym serialem XXI wieku wg BBC Culture

BBC / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Prawo+ulicy%22+najlepszym+serialem+wg+BBC+Culture-144255
"Prawo ulicy" najlepszym serialem XXI wieku wg BBC Culture
BBC Culture opublikowało listę 100 najlepszych seriali XXI wieku. W głosowaniu wzięło udział 206 osób, wśród których znaleźli się pochodzący z 43 krajów krytycy, naukowcy i pracownicy przemysłu rozrywkowego. 

Poniżej prezentujemy pierwszą dziesiątkę: 

1. "Prawo ulicy"
2. "Mad Men"
3. "Breaking Bad"
4. "Fleabag"
5. "Gra o tron"
6. "Mogę cię zniszczyć"
7. "Pozostawieni"
8. "Zawód: Amerykanin"
9. "Biuro" (wersja brytyjska)
10. "Sukcesja"

Pełną listę znajdziecie TUTAJ.

Poniżej przypominamy wybrane programy Filmwebu poświęcone serialom, które znalazły się na stworzonej przez BBC Culture liście: 

W Serial Killers Michał Walkiewicz i Jakub Popielecki rozmawiają o "Prawie ulicy":W 7 wspaniałych Łukasz Muszyński przedstawia swoje ulubione sceny z "Breaking Bad":W Serial Killers Małgorzata Steciak i Jakub Popielcki rozmawiają o "Fleabag":W Serial Killers Łukasz Muszyński, Małgorzata Steciak i Jakub Popielecki podsumowują finałowy sezon "Gry o tron":W Serial Killers Dorota Kostrzewa i Julia Taczanowska rozmawiają o "Mogę cię zniszczyć":W Serial Killers Łukasz Muszyński i Małgorzata Steciak rozmawiają o pierwszym i drugim sezonie "Sukcesji": Na temat "Sukcesji" rozmawiali też Julia Taczanowska i Jakub Popielecki. Podcast Mam parę uwag znajdziecie poniżej:Podcastu możecie wysłuchać również na Spotify, Apple Podcasts i Google Podcasts.


Wszystkie nasze programy znajdziecie TUTAJ.