"TRON: Ares" - Jared Leto zaprasza do gry na pierwszym zdjęciu

X / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22TRON%3A+Ares%22+-+Jared+Leto+zaprasza+do+gry+na+pierwszym+zdj%C4%99ciu-154375
"TRON: Ares" - Jared Leto zaprasza do gry na pierwszym zdjęciu
Oto pierwsze zdjęcie z długo oczekiwanego widowiska  "Tron: Ares". A na nim (chyba) - Jared Leto jako tytułowy Ares. Aktor nie krył ekscytacji na Twitterze i zaprosił wszystkich fanów na "Grid" w 2025 roku. To jak, wpadacie?


O czym opowie trzecia część serii "Tron"?Za kamerą "Tron: Ares" stanął Joachim Rønning ("Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara", "Czarownica 2"). Jared Leto wcieli się w tytułowego Aresa – manifestację programu Tron. W obsadzie są również Evan Peters, Jodie Turner-Smith, Cameron Monaghan, Gillian Anderson oraz Greta Lee

Podczas gdy dwie poprzednie części "Trona" rozgrywały się w wirtualnej rzeczywistości, scenariusz "Aresa" napisany przez Jesse'ego Wigutowa i Jacka Thorne'a koncentruje się na autonomicznym programie, który przenika do świata ludzi. 

Pamiętacie serię "TRON"?"TRON" z 1982 roku był historią Kevina Flynna (Jeff Bridges), genialnego twórcy gier komputerowych. Włamuje się do głównego komputera swego dawnego pracodawcy i przypadkiem zostaje wciągnięty do wirtualnego świata, w którym będzie musiał walczyć w niebezpiecznych rozgrywkach własnego projektu.

"TRON: Dziedzictwo" opowiadał z kolei o synu Kevina, Samie (Garrett Hedlund). Poszukując przyczyny nagłego zniknięcia swojego ojca, zostaje on wciągnięty do cyfrowego świata, w którym tamten żył przez ostatnie 25 lat. Wraz z lojalną powierniczką Kevina, Quorą (Olivia Wilde), ojciec i syn wyruszają na wyprawę przez wizualnie olśniewający, cybernetyczny wszechświat, który stał się jeszcze bardziej zaawansowany i nadzwyczaj niebezpieczny. 

Zwiastun filmu "TRON: Dziedzictwo"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones