"Taylor Swift: The Eras Tour" trafi na VOD w rozszerzonej wersji. Znamy datę

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Taylor+Swift%3A+The+Eras+Tour%22+trafi+na+VOD+w+rozszerzonej+wersji+ju%C5%BC+13+grudnia-153049
"Taylor Swift: The Eras Tour" trafi na VOD w rozszerzonej wersji. Znamy datę
źródło: Getty Images
autor: Buda Mendes
Czy są tu jacyś Swifties? Taylor Swift zapowiedziała, że jej film "Taylor Swift: The Eras Tour", do tej pory bijący rekordy popularności w kinach, wkrótce zostanie udostępniony do wypożyczenia na VOD.

Taylor Swift zapowiada premierę "The Eras Tour" na VOD


Piosenkarka zapowiedziała, że film "Taylor Swift: The Eras Tour" będzie dostępny do wypożyczenia na VOD za dodatkową opłatą. Wiadomością tą podzieliła się z fanami za pośrednictwem portalu X, czyli dawnego Twittera: 

Jako że zbliżają się moje urodziny, pomyślałam, że fajnym sposobem, aby je uczcić, będzie umożliwienie Wam zobaczenia filmu "The Eras Tour" w domu! Z wielką radością ogłaszam, że rozszerzona wersja, w której znajdą się piosenki "Wildest Dreams", "The Archer" i "Long Live", będzie dostępna do wypożyczenia w USA, Kanadzie i kilku dodatkowych krajach... zgadliście, 13 grudnia. – napisała. 

Oryginalny wpis możecie zobaczyć poniżej: Zobacz zwiastun filmu "Taylor Swift: The Eras Tour"


Film "Taylor Swift: The Eras Tour" trafił do kin 13 października. Do tej pory na całym świecie zarobił prawie 249 milionów dolarów, plasując się na 19. miejscu światowego box office'u. Pokonał takie produkcje jak "Sound of Freedom", "Martwe zło: Przebudzenie" czy "Shazam! Gniew bogów". Zobaczcie jego zwiastun: 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones