"The Champions": Cate Blanchett i Ben Stiller w rolach superbohaterów

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22The+Champions%22%3A+Cate+Blanchett+i+Ben+Stiller+w+rolach+superbohater%C3%B3w-144514
"The Champions": Cate Blanchett i Ben Stiller w rolach superbohaterów
źródło: Getty Images
autor: Franziska Krug
Cate Blanchett oraz Ben Stiller zagrają główne role w widowisku "The Champions". To kinowa wersja brytyjskiego serialu pod tym samym tytułem, który w latach 1968-1969 emitowała stacja ITV.

Cate Blanchett i Ben Stiller jako superbohaterowieOryginał opowiada historię trojga agentów ONZ, których samolot rozbija się w Himalajach. Bohaterowie zostają uratowani przez przedstawicieli zaawansowanej cywilizacji żyjącej potajemnie w Tybecie. Wybawiciele poddają agentów treningowi, dzięki któremu rozwijają oni znacznie zdolności intelektualne i fizyczne. Po powrocie do domu wykorzystują nadludzkie moce do walki ze złem, stając się tytułowymi Mistrzami Prawa, Porządku i Sprawiedliwości. Autorem serialu był David Spooner, scenarzysta takich klasyków małego ekranu jak "Rewolwer i melonik" oraz "Doktor Who".

GettyImages-1154005791.jpg Getty Images © Paul Archuleta


Stiller będzie zarówno gwiazdą filmu jak i jego reżyserem. Ponadto razem z Blanchett obejmą stanowiska producentów. "Champions" to zapomniana perełka, która zachwyci nowe pokolenie w ten sam dziwny i wspaniały sposób, w jaki przemówił do nas oryginalny serial. Od dawna chciałam pracować z Benem. Jest jednym z bardziej wszechstronnych współczesnych reżyserów. Człowiek, który był w stanie nakręcić zarówno "Zoolandera" jak i "Ucieczkę z Dannemory", jest twórczą siłą, z którą należy się liczyć - zachwala swojego partnera Blanchett. Jestem wielkim fanem Cate od bardzo dawna. Mam nadzieję, że ten projekt pozwoli ludziom w końcu potraktować ją poważnie jako aktorkę - dodaje żartobliwie Stiller.

Dwukrotnie nagrodzona Oscarem Blanchett zakończyła niedawno zdjęcia do ekranizacji gry wideo "Borderlands". Aktualnie pracuje na planie nowego filmu Todda Fielda pt. "Tar".  W najbliższych miesiącach zobaczymy ją w komedii Adama McKaya "Nie patrz w górę" oraz w dreszczowcu "Zaułek koszmarów" w reżyserii Guillermo Del Toro.

zwiastun filmu "Zaułek koszmarów
Stiller pracuje właśnie nad postprodukcją serialu "Severance", który powstaje dla platformy Apple+. W przyszłości gwiazdor zamierza wyreżyserować również m.in. dreszczowiec "London" z Oscarem Isaakiem w roli głównej. To ekranizacja opowiadania  bestsellerowego norweskiego pisarza Jo Nesbo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones