"The Last of Us": Catherine O'Hara w obsadzie 2. sezonu. Kiedy ruszają zdjęcia?

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22The+Last+of+Us%22%3A+Catherine+O%27Hara+w+obsadzie+2.+sezonu.+Kiedy+ruszaj%C4%85+zdj%C4%99cia-153932
"The Last of Us": Catherine O'Hara w obsadzie 2. sezonu. Kiedy ruszają zdjęcia?
Znana najlepiej z megahitu "Kevin sam w domu" Catherine O’Hara dołączyła do obsady drugiego sezonu serialu HBO "The Last of Us". Stacja nie chce ujawnić, w kogo wcieli się aktorka. Wiadomo jedynie, że będzie to gościnna rola.     

"The Last of Us": co wiemy o drugim sezonie?Zdjęcia do nowych odcinków mają rozpocząć się 12 lutego w Vancouver i potrwają aż do września. Premierę zaplanowano na 2025 rok. Showrunnerami tak jak w przypadku pierwszej serii będą Craig Mazin oraz Neil Druckmann, czyli twórca growego pierwowzoru "The Last of Us". Reżyserią zajmą się Mark Mylod ("Sukcesja"), Nina Lopez-Corrado ("Perry Mason"), Stephen Williams ("Watchmen") i Kate Herron ("Loki").        


Pierwszy sezon "The Last of Us" trafił na HBO Max rok temu. Serial zatriumfował podczas tegorocznej gali Emmy, zgarniając osiem statuetek – m.in. za najlepsze występy gościnne (Storm Reid i Nick Offerman), najlepszą charakteryzację i najlepsze efekty specjalne. Serial okazał się największym hitem HBO od czasów "Gry o tron".

Historia przedstawiona w "The Last of Us" rozgrywa się dwadzieścia lat po tym, jak to, co znaliśmy jako współczesna cywilizacja zostało zniszczone. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu z opresyjnej strefy kwarantanny 14-letniej dziewczynki, Ellie. To, co zaczyna się jako niewielkie zadanie, wkrótce staje się brutalną, łamiącą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych. Wyprawą, w której by przetrwać, mogą polegać wyłącznie na sobie nawzajem.


Główne role w serialu grają Pedro Pascal i Bella Ramsey. W drugim sezonie na ekranie będą im towarzyszyć m.in.  Kaitlyn Dever, Young Mazino oraz Isabela Merced.

Catherine O’Harę
możemy od wczoraj zobaczyć w szpiegowskiej komedii "Argylle". W tym roku aktorka pojawi się również w sequelu "Soku z żuka".

"The Last of Us": zwiastunPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones