"The Pick Up": Eddie Murphy w złodziejskiej komedii Amazon Studios?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22The+Pick+Up%22%3A+Eddie+Murphy+w+z%C5%82odziejskiej+komedii+Amazon+Studios-150129
"The Pick Up": Eddie Murphy w złodziejskiej komedii Amazon Studios?
źródło: Getty Images
autor: David Livingston
Eddie Murphy negocjuje główną rolę w "The Pick Up" - złodziejskiej komedii utrzymanej w klimatach "Bad Boys". Projekt powstanie najprawdopodobniej dla Amazon Studios.

"The Pick Up": o czym opowie film?Murphy miałby wcielić się w pechowca, który zostaje uwiedziony przez podstawioną kobietę. W efekcie bohater wikła się w kryminalną intrygę. Scenariusz pióra Kevina Burrowsa i Matta Midera stał się ponoć przedmiotem zażartej rywalizacji między hollywoodzkimi wytwórniami. Jak podaje serwis Deadline, na konta autorów tekstu wpłynie co najmniej milion dolarów.  

GettyImages-1199109719.jpg Getty Images © Jeff Kravitz


Za kamerą stanie Tim Story, reżyser takich filmów jak "Barbershop", dwie części "Fantastycznej Czwórki" i "Prawdziwej jazdy", "Shaft" oraz "Tom i Jerry".

Murphy'ego mogliśmy oglądać ostatnio w komedii "My i wy". W przygotowaniu jest natomiast "Beverly Hills Cop: Axel Foley" - realizowana dla Netfliksa najnowsza część najpopularniejszej serii z udziałem aktora. Inne słynne filmy z Murphym w roli głównej to: "48 godzin", "Nieoczekiwana zmiana miejsc", "Książę w Nowym Jorku", "Gruby i chudszy", "Dreamgirls" oraz "Nazywam się Dolemite".  

Eddie Murphy: najgorsze i najlepsze role
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones