John Malkovich jako słynny dyrygent. Sean Bean i Miranda Richardson w obsadzie filmu "The Yellow Tie"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22The+Yellow+Tie%22%3A+John+Malkovich%2C+Sean+Bean+w+biografii+dyrygenta-151086
John Malkovich jako słynny dyrygent. Sean Bean i Miranda Richardson w obsadzie filmu "The Yellow Tie"
źródło: Getty Images
autor: Gilbert Carrasquillo
Miranda Richardson ("Przeznaczenie: Saga Winx") i Sean Bean ("Rycerze Zodiaku") zagrają w filmie biograficznym o rumuńskim dyrygencie Sergiu Celibidachu. Gwiazdą filmu "The Yellow Tie" jest John Malkovich, który wcieli się w głównego bohatera na późniejszym etapie życia.

"The Yellow Tie" – co wiemy o biografii słynnego dyrygenta?Film będzie opowieścią o kontrowersyjnym dyrygencie Sergiu Celibidachu, jednym z najbardziej znanych rumuńskich muzyków zajmujących się muzyką klasyczną. Nim osiągnął sukces, zostając najmłodszym w historii dyrygentem Berlińskiej Orkiestry Symfonicznej, musiał zmagać się z uprzedzeniami i bezdomnością.

Młodszego artystę zagra Ben Schnetzer ("Dumni i wściekli"), który zastąpił obsadzonego w tej roli Ruperta Frienda. Aktor znany z serialu "Homeland" musiał opuścić projekt ze względu na inne zobowiązania.

GettyImages-635529746.jpg Getty Images © Tim P. Whitby


W obsadzie są także Kate Phillips ("Downton Abbey"), Anton Lesser ("Gra o tron") i Charlie Rowe ("Rocketman").

Reżyserem filmu będzie syn głównego bohatera Serge Ioan Celebidachi, który napisał też scenariusz we współpracy z Jamesem Olivierem.

Sean Bean i Miranda Richardson – ostatnie roleZnanego z "Gry o tron" i serii "Władca Pierścieni" Seana Beana niedawno mogliśmy oglądać w serialach "Czas", "Marriage" i "Snowpiercer". Zagrał też w filmie "Possessor", a także w widowisku Tomasza Bagińskiego na podstawie anime "Rycerze Zodiaku".

Zwiastun filmu "Rycerze Zodiaku"
Miranda Richardson także pojawia się głównie na małych ekranach. Niedługo zobaczymy ją w nowym sezonie serialu "Dobry omen", w którym powtórzy swoją rolę pani Tracy. Jako dyrektorka Rosalind zagrała w produkcji serwisu Netflix "Przeznaczenie: Saga Winx". Na tej platformie jej głos mogli usłyszeć widzowie animacji "Dom" oraz "Magiczna słonica".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones