7. sezon "Gry o tron" na Blu-ray i DVD

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/7.+sezon+%22Gry+o+tron%22+na+Blu-ray+i+DVD-126081
"Gra o tron" to epicka produkcja, która zachwyciła świat! Zrealizowana na podstawie bestsellerowego cyklu powieściowego Georgea R.R. Martina zdobyła uznanie milionów fanów na całym świecie. Siódmy sezon serialu będącego najpopularniejszą produkcją w historii HBO zadebiutuje na Blu-ray i DVD już 11 grudnia.


Serial "Gra o tron" powraca w kolejnym, siódmym sezonie. W krainie Westeros królowie i królowe, rycerze i renegaci, kłamcy, a także ci o szlachetnym sercu toczą nieustającą walkę o władzę nad siedmioma królestwami. Tam, gdzie lato trwa dziesięciolecia, a zima przez całe ludzkie życie, trudności piętrzą się każdego dnia. Bohaterowie są gotowi na bezwzględną rozgrywkę. Nikt nie jest bezpieczny, szczególnie gdy na horyzoncie pojawia się nowe i przerażające zagrożenie.
"Gra o tron" to zrealizowana z niezwykłym rozmachem ekranizacja bestsellerowej sagi Georgea R.R. Martina "Pieśni Lodu i Ognia", wyprodukowana we współpracy z nominowanymi do nagrody Emmy scenarzystami Davidem Benioffem ("Troja", "X-Men geneza: Wolverine") i D.B. Weissem

W rolach głównych występują: nominowana do nagrody Emmy Lena Headey, zdobywca nagrody Emmy oraz Złotego Globu Peter Dinklage, nominowana do nagrody Emmy Emilia Clarke, Kit Harington, Sophie Turner, Nikolaj Coster-Waldau, Liam Cunningham, John Bradley, Carice van Houten, Gwendoline Christie i inni. 

Materiały dodatkowe w wydaniach Blu-ray i DVD:
Przewodnik po odcinkach Historia i folklor
Od wyobraźni do rzeczywistości: Z wizytą w dziale artystycznym
Ogień i stal: Tworzenie inwazji na Westeros
Komentarze audio

W prezencie dodatkowa płyta bonusowa (43 min. z polskimi napisami) z animowaną historią Siedmiu Królestw.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones