Ben Kinglsey wraca do Marvela w serialu "Wonder Man"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ben+Kinglsey+wraca+do+Marvela+w+serialu+%22Wonder+Man%22-147570
Ben Kinglsey wraca do Marvela w serialu "Wonder Man"
źródło: Materiały prasowe
Ben Kingsley wróci do MCU jako Trevor Slattery. Aktor ponownie wcieli się w postać w serialu "Wonder Man", który przygotowuje platforma Disney+.

Ben Kingsley wraca jako Trevor SlatteryO tym, że Disney+ rozwija projekt serialu "Wonder Man" dowiedzieliśmy się w czerwcu. Jego bohaterem będzie Simon Williams, tytułowy Wonder Man, który łączy karierę superbohatera z karierą... aktorską. Udział Kingsleya w roli podupadłego aktora zdaje się potwierdzać to, o czym mówiło się już wcześniej: serial będzie satyrą na Hollywood.

Trevor Slattery pojawił się po raz pierwszy w filmie "Iron Man 3” (2013) jako podszywający się pod międzynarodowego terrorystę Mandaryna brytyjski aktor. Postać powróciła w krótkometrażówce "All Hail the King" (2014) oraz widowisku "Shang-Chi i legenda Dziesięciu Pierścieni" (2021).

Producentem wykonawczym i współtwórcą serialu będzie Destin Daniel Cretton, z którym Kingsley pracował już przy okazji "Shang-Chi".


Kim jest Wonder Man?W komiksach Marvela Wonder Man czyli Simon Williams to syn bogatego przedsiębiorcy, którego firma upadła wyparta przez konkurencję w postaci Stark Industries. Mężczyzna zgodził się na ofertę Barona Zero, który zaoferował mu supermoce (m.in. nadludzką siłę i umiejętność latania) w zamian za pomoc w zemście na Avengers. Z czasem Williams dołączył jednak do drużyny superbohaterów, łącząc karierę superbohatera z graniem w filmach.


Twórcami postaci Wonder Mana są Stan Lee, Jack Kirby i Don Heck. Zadebiutował on w dziewiątym zeszycie komiksu "Avengers" w 1964 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones