Sony rozwścieczy fanów komiksów Marvela? Zwiastun "Kraven the Hunter"

youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Aaron+Taylor-Johnson+jako+Kraven+the+Hunter.+Wr%C3%B3g+Spider-Mana+dosta%C5%82+w%C5%82asny+film-151216
Sony rozwścieczy fanów komiksów Marvela? Zwiastun "Kraven the Hunter"
Sony Pictures świętuje wielki triumf swojego animowanego "Spider-Mana" i już szykuje się to kolejnej premiery. Tym razem aktorskiej. W październiku do kin wejdzie widowisko "Kraven the Hunter" i najwyższy czas, byśmy przyjrzeli się bliżej tytułowej postaci. Studio Sony właśnie opublikowało pierwszy plakat.

Aaron Taylor-Johnson w kultowej poziePlakat widowiska "Kraven the Hunter" znajdziecie poniżej.


I jak łatwo zauważyć, plakat przywołuje słynny komiksowy rysunek złoczyńcy:


A to nie wszystko! Sony zaprezentowało również pierwszy zwiastun, który przeznaczony jest wyłącznie dla widzów dorosłych.


Kraven Łowca - kim jest komiksowa postać?Ze zwiastuna widać, że filmowy Kraven będzie się drastycznie różnił od swojego komiksowego oryginału. Na kartach Marvela Sergei Kravinoff to jeden z zażartych wrogów Spider-Mana. Uważa się za najlepszego myśliwego na świecie i poluje na Człowieka-Pająka, aby udowodnić wszystkim, że nie ma dla niego celów niemożliwych. Postać zadebiutowała w 1964 roku, a jej twórcami są Stan Lee oraz Steve Ditko. Najważniejsza komiksowa historia z udziałem Kravena to "Ostatnie łowy Kravena" – jej autorami są scenarzysta J.M. DeMatteis i rysownik Mike Zeck.

Scenariusz filmu napisali Art Marcum, Matt Holloway oraz Richard Wenk. Za kamerą stanął J.C. Chandor ("Chciwość", "Potrójna granica"). W obsadzie znaleźli się także: Russell Crowe, Fred Hechinger, Ariana DeBose, Christopher Abbott i Alessandro Nivola.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones