Arquette i Stiller znów kręcą razem

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Arquette+i+Stiller+zn%C3%B3w+kr%C4%99c%C4%85+razem-139436
Arquette i Stiller znów kręcą razem
źródło: Getty Images
autor: David Crotty
Patricia Arquette i Ben Stiller, którzy ostatnio mieli okazję spotkać się na planie miniserialu "Ucieczka z Dannemory", znów łączą siły. Aktorka zagra główną rolę w realizowanym dla Apple TV+ serialu komediowym "High Desert". Stiller będzie reżyserem i producentem wykonawczym. 

Za scenariusz odpowiadają Nancy Fichman ("Siostra Jackie"), Katie Ford ("Miss Agent") i Jennifer Hoppe ("Grace i Frankie"). Arquette wcieli się w mieszkającą w małym kalifornijskim miasteczku Peggy – byłą alkoholiczkę, która po śmierci matki decyduje się zacząć nowy rozdział w życiu i zostać prywatnym detektywem. 

Nie jest to jedyny wspólny projekt Arquette i Stillera. Aktualnie pracują oni również nad serialem "Severance". Będzie to opowieść o pracowniku wielkiej korporacji (w tej roli Adam Scott), który próbuje ułożyć sobie życie na nowo po odcięciu się od traumatycznej, mrocznej przeszłości. Arquette wciela się w postać szefowej bohatera, Stiller zajmie się reżyserią i będzie showrunnerem całości. Produkcja ta także powstaje dla Apple TV+.