Będzie miłość czy posypią się gromy? Oceniamy nowego "Thora"

Filmweb autor: /
https://www.filmweb.pl/news/B%C4%99dzie+mi%C5%82o%C5%9B%C4%87+czy+posypi%C4%85+si%C4%99+gromy+Oceniamy+nowego+%22Thora%22-147044
Będzie miłość czy posypią się gromy? Oceniamy nowego "Thora"
Od piątku możecie oglądać w kinach najnowsze widowisko Marvela "Thor: Miłość i grom". My już film widzieliśmy i poświęciliśmy mu cały odcinek programu "Movie się". Sprawdźcie, czy naszym zdaniem warto się wybrać do kina na nowe przygody Thora.


O filmie "Thor: Miłość i grom""Thor: Miłość i grom" wytwórni Marvel ukazuje Boga Piorunów w obliczu wyzwania, z jakim dotąd się nie zetknął - konieczności znalezienia wewnętrznego spokoju. Jednak na emeryturę nie pozwoli Thorowi przejść galaktyczny zabójca Gorr Rzeźnik Bóstw pragnący wymordować wszystkich bogów. Aby się mu przeciwstawić, Thor wzywa na pomoc Królewską Walkirię, Korga oraz swoją byłą, Jane Foster, która - ku jego zdziwieniu - posługuje się jego magicznym młotem, Mjolnirem, nie gorzej niż on sam. Razem wyruszają w pełną niebezpieczeństw kosmiczną podróż, by rozwiązać zagadkę zemsty Rzeźnika Bóstw i powstrzymać go, nim będzie za późno.

Za kamerą stanął Taika Waititi. W rolę Thora ponownie wcielił się Chris Hemsworth. W obsadzie są także: Natalie Portman, Tessa Thompson, Russell Crowe oraz Christian Bale jako Gorr.

Rozmawiamy z reżyserem filmu "Thor: Miłość i grom"Bartek Czartoryski miał okazję porozmawiać o najnowszym widowisku Marvela z jego reżyserem. Zobaczcie, co powiedział mu Taika Waititi.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones