Będzie reboot "Bez twarzy"!

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/B%C4%99dzie+reboot+%22Bez+twarzy%22-134614
Paramount Pictures w poszukiwaniu kolejnego hitu kinowego postanowiło pogrzebać w swojej bogatej bibliotece. Efektem jest ogłoszenie planu realizacji widowiska akcji "Face/Off". Będzie to reboot "Bez twarzy" Johna Woo z 1997 roku, w którym główne role zagrali John Travolta i Nicolas Cage.


Scenariusz przygotuje Oren Uziel, który dla Paramountu przygotował już fabułę widowiska inspirowanego grą wideo - "Jeż Sonic". Producentem całości został Neal H. Moritz znany przede wszystkim z serii "Szybcy i wściekli".

Bohaterem oryginału był agent FBI Sean Archer obsesyjnie tropiącego niebezpiecznego terrorystę Castora Troya, który kilka lat wcześniej zabił jego synka. Gdy wreszcie dochodzi do konfrontacji, w wyniku strzelaniny ranny Troy zapada w śpiączkę. Okazuje się jednak, że wcześniej zdążył podłożyć w Los Angeles bombę biologiczną, a miejsce jej ukrycia zna tylko jego brat, przebywający w więzieniu Pollux Troy. Aby ocalić mieszkańców miasta, Archer decyduje się na niebezpieczną tajną misję: pozwala sobie przeszczepić twarz Castora i daje się zamknąć w więzieniu razem z Polluxem. Tymczasem Castor budzi się ze śpiączki, zmusza chirurgów do przeszczepienia mu twarzy agenta, po czym zabija wszystkich, którzy wiedzieli o zamianie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones