BORYS i SONIA SZYC: kurczę, ja mam to chyba po tobie...

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/BORYS+i+SONIA+SZYC%3A+kurcz%C4%99%2C+ja+mam+to+chyba+po+tobie...+%28rozmowa%2C+podcast%29-152586
BORYS i SONIA SZYC: kurczę, ja mam to chyba po tobie...
Jak beatboksuje Borys Szyc? Dlaczego Sonia Szyc nie lubi "Wednesday"? Czy kino może łączyć pokolenia? Odpowiedzi na te pytania szukajcie w nowym odcinku podcastu "Mój Ulubiony Film". Na rozmowę z tatą i córką, a zarazem gwiazdami filmu "Miało cię nie być", który zadebiutuje na ekranach już 27 października, zaprasza Łukasz Muszyński.   

Borys i Sonia Szycowie w podcaście "Mój Ulubiony Film"Podcast możecie obejrzeć:Albo wysłuchać:Hasło przewodnie podcastu brzmi: powiedz mi, jaki jest twój ulubiony film, a dowiem się kim jesteś. Muszyński dyskutuje z zaproszonymi gośćmi o obiektach ich największego kinomaniackiego uczucia. Konwersacja o kinie staje się punktem wyjścia do rozmowy o życiu. Albowiem sztuka i życie lubią się ze sobą przeplatać.            

Podcastu "Mój Ulubiony Film" możecie słuchać m.in. na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, TuneIn, Pocket Casts i Radio Public.     

Poniżej znajdziecie kilka poprzednich odcinków podcastu "Mój Ulubiony Film":

1. Słoń o diable Piszczałce, Clincie Eastwoodzie i debiutanckim scenariuszu
2. Andrzej Dragan o Lynchu, Fincherze, Nolanie i Quebonafide
3. Doda o Melu Gibsonie, "Dirty Dancing" i "Dziewczynach z Dubaju"
4. Mietczyński o miłości do Quentina Tarantino
5. Andrzej Seweryn: Królowa małego ekranu
6. Tomasz Włosok o roli Nikosia, łowieniu "Dużej Ryby" i pogoni za szczęściem
7. Tomasz Raczek o byciu marynarzem, krytykiem i lwem salonowym
8. Monika Brodka: jak wyreżyserować Śmierć?
9. Sokół o Gasparze Noé, cancel culture i imprezach jak z "Kac Vegas"
10. Tomasz Kot: kogo podziwia bardziej - Ala Pacino czy Roberta De Niro?
11. Robert Makłowicz: w kinie interesuje mnie to, co niepopularne

O filmie "Miało cię nie być"Siedemnastoletnia Mańka (Sonia Szyc) nieoczekiwanie wkracza do świata ojca (Borys Szyc), z którym od dawna nie utrzymuje kontaktów. Nie zamierza zabawić w nim długo, ale ten standardowo krzyżuje jej plany. Nie tylko odkrywa, że dziewczyna mierzy się z trudnym życiowo wyzwaniem, ale też, wbrew woli córki, postanawia jej pomóc. Co jednak czterdziestoletni mężczyzna może wiedzieć o rozterkach dorastającej nastolatki? Niewiele. Dlatego też wpada na pomysł, aby poszukać wsparcia i rady u byłych partnerek. Spotkania z barwną grupą „eks”, wśród których znajdą się zarówno wojująca feministka jak i tancerka z nocnego klubu, staną się dla ojca i córki szansą na nowy początek. Finał ich wspólnych perypetii zaskoczy każdego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones