Tomasz Włosok o roli Nikosia, łowieniu "Dużej Ryby" i pogoni za szczęściem

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/Tomasz+W%C5%82osok+o+roli+Nikosia%2C+%C5%82owieniu+%22Du%C5%BCej+Ryby%22+i+pogoni+za+szcz%C4%99%C5%9Bciem-145084
Tomasz Włosok o roli Nikosia, łowieniu "Dużej Ryby" i pogoni za szczęściem
Dlaczego nie możemy pozwolić, by prawda zniszczyła piękną historię? W którym filmie Leonardo DiCaprio jest do schrupania? Co sprawia, że "Szósty zmysł" wyzwala w widzu czarne myśli? Odpowiedzi szukajcie w rozmowie z Tomaszem Włosokiem - odtwórcą głównej roli w dramacie sensacyjnym "Jak pokochałam gangstera", który możecie już zobaczyć na Netfliksie. Na nowy odcinek podcastu "Mój Ulubiony Film" zaprasza Łukasz Muszyński.   
 

Tomasz Włosok w podcaście "Mój Ulubiony Film"Podcast możecie obejrzeć:Bądź wysłuchać:Hasło przewodnie podcastu brzmi: powiedz mi, jaki jest twój ulubiony film, a dowiem się kim jesteś. Muszyński dyskutuje z zaproszonymi gośćmi o obiektach ich największego kinomaniackiego uczucia. Konwersacja o kinie staje się punktem wyjścia do rozmowy o życiu. Albowiem sztuka i życie lubią się ze sobą przeplatać.       

Podcastu "Mój Ulubiony Film" możecie słuchać również na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, TuneIn, Pocket Casts i Radio Public.   

Poniżej znajdziecie kilka poprzednich odcinków podcastu "Mój Ulubiony Film":

1. Zofia Wichłacz o "Królu Lwie", współpracy z Pro8l3mem i podboju "Planety singli"
2. Sokół o Gasparze Noé, cancel culture i imprezach jak z "Kac Vegas"
3. Krzysztof Zalewski o gangsterach, Stanleyu Kubricku i marynarce Roberta De Niro
4. Hania Rani i Dobrawa Czocher o "Sztuczkach", "Chirurgach" oraz Hansie Zimmerze
5. Iza Kuna o "Teściach", "Wilku z Wall Street" i miłości do Bruce'a Lee
6. Piotr Witkowski o "Mistrzu", "Grobowcu świetlików" i odchorowywaniu ról
7. Słoń o diable Piszczałce, Clincie Eastwoodzie i debiutanckim scenariuszu
8. Doda o Melu Gibsonie, "Dirty Dancing" i "Dziewczynach z Dubaju"
9. Maja Ostaszewska o Bergmanie, Wajdzie i debiucie u Spielberga
10. Tede o "Misiu", dzieciństwie w PRL-u i jeździe czołgiem

"Jak pokochałam gangstera": fabuła, obsada, zwiastunFabuła "Jak pokochałam gangstera" inspirowana jest życiem osławionego kryminalisty Nikodema  "Nikosia" Skotarczaka. To opowieść o męskim świecie widzianym oczami kobiet. Nikoś to chłopak z nieposkromionym apetytem na sukces, który specjalizuje się w nielegalnym imporcie samochodów do Polski. Gigantyczne pieniądze, budowa samochodowego imperium, spektakularna ucieczka z więzienia… jego życie to ciągła jazda bez trzymanki, a jego historia pokazuje jak walczyć o siebie i ile trzeba poświęcić, żeby móc sobą pozostać.   

W obsadzie filmu prócz Tomasza Włosoka znaleźli się m.in. Sebastian Fabijański, Antoni Królikowski, Julia Wieniawa, Krystyna Janda, Dawid Ogrodnik, Agnieszka Grochowska, Janusz Chabior i Eryk Lubos.