Ben Affleck powróci jako Batman

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ben+Affleck+powr%C3%B3ci+jako+Batman-138972
Ben Affleck powróci jako Batman
Reżyser Andy Muschietti ujawnił, że w komiksowym widowisku "The Flash" pojawi się Ben Affleck. Aktor ponownie wcieli się w Bruce'a Wayne'a alias Batmana.

Rola Afflecka ma być mała, ale znacząca. Interakcja i relacje między Barrym (głównym bohaterem "The Flash"- przyp. red.) a Wayne'em wzniosą się na poziom emocjonalny, jakiego wcześniej nie widzieliśmy - zapewnia Muschietti - To film Barry'ego, to historia Barry'ego, ale ich postacie są ze sobą powiązane bardziej, niż nam się wydaje. Obaj stracili matki w wyniku morderstwa, a to jedno z emocjonalnych "naczyń" filmu. I tutaj wkracza Batman Afflecka.

Co ciekawe, w "The Flash" ma pojawić się także grany przez Michaela Keatona Batman z widowisk Tima Burtona. Na razie nie wiadomo, w jaki sposób twórcy zamierzają wyjaśnić obecność dwóch Mrocznych Rycerzy w filmie.

Affleck wcielił się w Batmana w "Batman v Superman", "Legionie samobójców" oraz w "Lidze sprawiedliwości". Gwiazdor miał być również reżyserem oraz odtwórcą tytułowej roli w "The Batman". W styczniu 2019 roku zrezygnował jednak z udziału w projekcie oraz przyszłych filmach z uniwersum DC Comics.

"The Flash" trafi do kin 3 czerwca 2022 roku. Tytułową rolę zagra Ezra Miller.
Udostępnij: