Bye, Sidney. "Krzyk 6" bez Neve Campbell. Poszło o kasę

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Bye%2C+Sidney.+%22Krzyk+6%22+bez+Neve+Campbell.+Posz%C5%82o+o+kas%C4%99-146733
Bye, Sidney. "Krzyk 6" bez Neve Campbell. Poszło o kasę
Neve Campbell ma złą wiadomość dla fanów serii "Krzyk". Aktorka, która wcieliła się w Sidney Prescott we wszystkich pięciu częściach cyklu, nie wróci w planowanym na przyszły rok "Scream 6". Plotki na ten temat krążyły już w weekend. W poniedziałek Campbell oficjalnie potwierdziła swoją decyzję.

Dlaczego Neve Campbell nie wystąpi w filmie "Krzyk 6"?W specjalnym oświadczeniu opublikowanym przez aktorkę znajdujemy powody, dla których Campbell odmówiła udziału w szóstej części cyklu "Krzyk".

Z przykrością stwierdzam, że nie zrobię kolejnego "Krzyku". Jako kobieta pracowałam niezwykle ciężko na swoją karierę i ustalenie swojej wartości zwłaszcza, jeśli chodzi o "Krzyk". Uznałam, że zaproponowana mi oferta nie odpowiada wartości, jaką wniosłam do serii.


Campbell dodała także, że była to bardzo trudna decyzja. Do wszystkich moich fanów serii "Krzyk": kocham was. Zawsze niesamowicie mnie wspieraliście. Jestem na zawsze wdzięczna wam i za to, co ta seria dała mi na przestrzeni ostatnich 25 lat.


"Krzyk 6" – co wiemy o filmie?Szczegóły fabuły nie zostały na razie ujawnione. Póki co podano jedynie, że czwórka, która przeżyła atak Ghostface'a, opuści Woodsboro, by rozpocząć nowy rozdział swojego życia.

W obsadzie filmu ponownie pojawią się: Melissa Barrera, Jasmin Savoy Brown, Mason Gooding i Jenna Ortega. Angaż otrzymała Hayden Panettiere, która raz jeszcze wcieli się w postać Kriby Reed, jednej z bohaterek "Krzyku 4".

Za kamerą staną reżyserzy tegorocznego "Krzyku" Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett.

Premiera planowana jest na koniec marca 2023 roku.

Zwiastun tegorocznego "Krzyku".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones