CANAL+ online: 10 powodów, by obejrzeć "THE OFFICE PL"

https://www.filmweb.pl/news/CANAL%2B+online%3A+10+powod%C3%B3w%2C+by+obejrze%C4%87+%22THE+OFFICE+PL%22-143951
CANAL+ online: 10 powodów, by obejrzeć "THE OFFICE PL"
źródło: materialy promocyjne

Już 22 października w CANAL+ online odbędzie się premiera polskiej wersji kultowego "THE OFFICE". Tego dnia serwis udostępni cały pierwszy sezon serialu, a już dziś prezentuje 10 najważniejszych powodów, dla których musisz obejrzeć "THE OFFICE PL":1. Bo to idealny serial dla wszystkich. Dla wszystkich, których szef jest idiotą. 

2. Bo ta kultowa na całym świecie fabuła została zaktualizowana i dopasowana do polskich biurowych absurdów. A w tej dziedzinie osiągnęliśmy przecież poziom olimpijski. I wciąż się rozwijamy i zmieniamy. To nie kopia klasycznego "THE OFFICE", to "THE OFFICE 3.0". I to jeszcze PL.

3. Bo żyjemy w czasach mockumentary. Uwielbiamy podglądać rzeczywistość i słuchać, co też bohaterowie myślą i sądzą o tym, co im się przytrafiło. A takie właśnie jest "THE OFFICE PL".

4. Bo główny scenarzysta Łukasz Sychowicz ma na łydce tatuaż z bohaterem "THE OFFICE" Michaelem Scottem. A cały polski writers room pracował w ścisłej współpracy z BBC Studios, gdzie nasze pomysły były konsultowane i akceptowane przez oryginalnych twórców serialu, z samym Rickym Gervaisem na czele.

5. Bo robimy to z Comedy Central, a nikt tak odważnie nie umie w komedię.

6. Bo "THE OFFICE" zawsze był kuźnią ekranowych gwiazd. I brytyjska i amerykańska wersja pełna jest aktorów, którym udział w serialu zapewnił popularność. Warto więc przyjrzeć się naszej. Obok twarzy świetnie już znanych (Adam Woronowicz, Vanessa Aleksander) zobaczycie tam aktorów, których nazwiska już teraz radzimy zapamiętać – szefa biura gra Piotr Polak (i nie dostał tej roli tylko z racji nazwiska), a obok niego pojawiają się Kornelia Strzelecka, Monika Kulczyk, Mikołaj Matczak, Jan Sobolewski, Marcin Pempuś, Adam Bobik.

7. Bo najwyższy czas dopuścić do głosu kobiety. W polskim "THE OFFICE" mamy więc to, na co oryginalni twórcy się nie odważyli – silną kobiecą postać. Patrycja, grana przez Vanessę Aleksander, chce przeprowadzić w firmie rewolucję. Bo przecież świat dziś pełen jest przebojowych kobiet. I z nich też można się pośmiać…

8. Bo ten serial zawsze przekraczał granice. I patrząc, jak robili to Brytyjczycy czy Amerykanie w swoich wersjach "Biura", traktujemy naszą wersję jak wyzwanie. W końcu śmiejemy się z samych siebie. A polski stosunek do homofobii, seksizmu, rasizmu... – to będzie jazda po bandzie.

9. Bo za realizację odpowiadają najlepsi ludzie od tej roboty. Wystarczy powiedzieć, że producentka Dorota Kośmicka-Gacke ma w swoim dorobku to, co najśmieszniejsze w historii polskich seriali ostatnich dekad, a reżyser Maciej Bochniak to mistrz wyobraźni i szalonych pomysłów.

10. Bo kochacie Siedlce. Może jeszcze o tym nie wiecie, ale kochacie. A właśnie tam rozgrywa się akcja "THE OFFICE PL".
 

Premiera całego sezonu "THE OFFICE PL" 22 października tylko w CANAL+ online, multiserwisie streamingowym oferującym dostęp do tysięcy odcinków seriali i filmów, dokumentów oraz sportu na żywo. To wszystko dostępne przez przeglądarkę oraz aplikacje na telewizory i urządzenia mobilne. Kliknij TUTAJ i poznaj ofertę CANAL+ online na canalplus.com
O CANAL+ online


CANAL+ online to multiserwis streamingowy oferujący dostęp do wielu tysięcy seriali i filmów (w tym produkcji oryginalnych CANAL+), zagranicznych hitów i nowości serialowych oraz przebojów prosto z kina. A wszystko to dostępne wygodnie przez Internet i bez długoterminowej umowy. Dzięki temu, że najnowsza usługa CANAL+ łączy świat telewizji na żywo (w tym kanałów sportowych CANAL+, Eleven Sports i Polsat Sport Premium) ze światem VOD, użytkownicy mogą cieszyć się dostępnością wybranych programów o dowolnej porze, w dowolnym miejscu, na dowolnym urządzeniu, w elastycznym trybie subskrypcyjnym bez konieczności wiązania się stałą umową. Abonenci usługi CANAL+ online mogą korzystać z bogatych bibliotek od wielu cenionych dostawców - CANAL+ PREMIUM, Ale kino+, HBO, Filmbox czy FOX.


Nowe seriale w CANAL+ online


Wrześniowe premiery serialowe w CANAL+ online to m.in. "Dlaczego kobiety zabijają", "Paris Police 1900", "Dr Death" czy "Vigil", a już w październiku będzie można obejrzeć m.in. "Chapelwaite", "Your Honor", "Ojciec chrzestny Harlemu 2", "Republika Sary" i "Śnieżne anioły" („Snöänglar").

Subskrybenci serwisu mają dostęp również do wszystkich seriali CANAL+ Original, w tym dwóch tegorocznych premier – serialu "Kruk" oraz "Klangor", a także wcześniejszych popularnych seriali takich jak "Król", "Żmijowisko", "Belfer", "Zasada przyjemności", "Mały zgon" czy "Sanktuarium zła".

Pełną ofertę serialowo-filmowo-dokumentalną CANAL+ online poznasz na canalplus.com. Sprawdź już teraz!
Informacja sponsorowana