Chloé Zhao: dlaczego Eternals nie pomogli pokonać Thanosa?

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Chlo%C3%A9+Zhao%3A+dlaczego+Eternals+nie+pomogli+pokona%C4%87+Thanosa-143926
Chloé Zhao: dlaczego Eternals nie pomogli pokonać Thanosa?
źródło: Materiały prasowe
Jeśli po obejrzeniu zwiastunów "Eternals" zastanawiacie się, dlaczego bohaterowie nowego widowiska Marvela - choć obserwowali ludzkość od tysięcy lat - nie pomogli Avengers w walce z Thanosem, reżyserka Chloé Zhao ma dla Was odpowiedź. Autorka oscarowego "Nomadland" odniosła się do tej kwestii w jednym z wywiadów.

Oczywiście prawdziwy powód takiego stanu rzeczy wydaje się oczywisty: "Avengers: Wojna bez granic" i "Avengers: Koniec gry" powstały przed "Eternals". Istnieje jednak wyjaśnienie wewnątrz uniwersum. Dlaczego Eternals nie wzięli udziału w walce z Thanosem?

Widzowie zrozumieją, dlaczego, odpowiada Zhao. Zrozumieją też, jak skomplikowane uczucia wywołała w nich polityka "nieingerowania". Zgłębiamy ten wątek, zobaczycie to w filmie. Eternals byli poinstruowani, by nie angażować się w ludzkie konflikty, o ile nie biorą w nich udziału Dewianci. Ta strategia ma swój powód, to instrukcja od przywódcy Celestian, Arishema.


Widowisko "Eternals" opowiada o nowej w Uniwersum Marvela grupie superbohaterów. To kosmici, którzy w tajemnicy żyją na Ziemi od tysięcy lat. Po zdarzeniach przedstawionych w filmie "Avengers. Koniec gry" muszą jednak wyjść z ukrycia. Nieoczekiwana tragedia skłania ich do tego, by przeciwstawić się najstarszym wrogom ludzkości.

W obsadzie znaleźli się m.in. Gemma Chan, Richard Madden, Kumail Nanjiani i Angelina Jolie. Premiera: 5 listopada.


Więcej informacji o bohaterach uniwersum Marvela znajdziecie w naszej bazie postaci i bazie światów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones