D23: Emma Stone jako Cruella, nowy plakat "Gwiezdnych Wojen"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/D23%3A+Emma+Stone+jako+Cruella%2C+nowy+plakat+%22Gwiezdnych+Wojen%22-134382
Za nami kolejny dzień D23, czyli wielkiego konwentu fanklubu Disneya odbywającego się w kalifornijskim mieście Anaheim. Zobaczcie, co tym razem zaprezentowała swoim najwierniejszym miłośnikom wytwórnia Myszki Miki.

1. Nowy plakat widowiska "Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie", które trafi do kin 19 grudnia.


2. Nowy plakat animacji "Kraina lodu 2", której premierę zaplanowano na 22 listopada. Ponadto dowiedzieliśmy się, że do obsady dołączyli Evan Rachel Wood (jako matka głównych bohaterek, królowa Iduna) oraz Sterling K. Brown (w roli pułkownika Matthiasa). Sequel opowie o tajemnicach z przeszłości Anny i Elsy. Dowiemy się m.in., w jaki sposób ta druga weszła w posiadanie magicznych mocy.


3. Marvel ujawnił, że kontynuacja "Czarnej Pantery" trafi do kin 6 maja 2022 roku.

4. Ujawniono, jak będą wyglądali tytułowi bohaterowie ekranizacji komiksu "Eternals". Ponadto dowiedzieliśmy się, że do obsady dołączyli Kit Harington (Black Knight), Gemma Chan (Sersi) i Barry Keoghan (Druig).


5. Disney zaprezentował pierwsze zdjęcie Emmy Stone w filmie "Cruella". Widowisko trafi do kin 28 maja 2021 roku.


6. Tina Fey i Jamie Foxx użyczą głosów głównym bohaterom animacji Pixara "Soul", która zadebiutuje na ekranach 19 czerwca 2020 roku. Na przykładzie pechowego nauczyciela muzyki (Foxx) film odpowie na pytanie, skąd pochodzą ludzkie dusze.7. W listopadzie 2020 roku do kin trafi animacja "Raya and the Last Dragon". Jej akcja ma się rozgrywać w starożytnym królestwie Lumandra. Głosu głównym bohaterkom użyczą Cassie Steele i Awkwafina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones