Danny Boyle nakręci i komedię Curtisa i "Bonda 25"

The Hollywood Reporter, Twitter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Danny+Boyle+nakr%C4%99ci+i+komedi%C4%99+Curtisa+i+%22Bonda+25%22-127376
Wszystko wskazuje na to, że ten rok będzie dla Danny'ego Boyle'a bardzo pracowity. W ostatnim czasie informowaliśmy na stronach Filmwebu, że reżyser planuje komedię dla Working Title, a także jest głównym kandydatem do nakręcenia "Bonda 25". Wydawało się, że będzie musiał z któregoś z tych projektów zrezygnować. Baz Bamigboye z "Daily Mail" twierdzi jednak, że jest inaczej.

GettyImages-633498964.jpg Getty Images © Juan Naharro Gimenez


Jeśli wierzyć jego rewelacjom. Boyle wczesnym latem wejdzie na plan komedii, która oficjalnie nie ma tytułu, a którą Bamigboye nazywa "All You Need Is Love". W drugiej połowie roku natomiast rozpocznie zdjęcia do "Bonda 25", jeśli jego rozmowy z producentami w sprawie ostatecznej wersji fabuły zakończą się sukcesem.

Tymczasem "The Hollywood Reporter" podaje, że proces obsadzania ról w komediowym projekcie Boyle'a już trwa. Angaż otrzymała właśnie Lily James ("Baby Driver").

O fabule tego filmu niewiele wiadomo. Scenariusz przygotował Richard Curtis. Ma to być wypełniony po brzegi muzyką film rozgrywający się w latach 60./70.