Dave Bautista w nowym filmie M. Night Shyamalana

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Dave+Bautista+w+nowym+filmie+M.+Night+Shyamalana-144782
Dave Bautista w nowym filmie M. Night Shyamalana
źródło: Getty Images
autor: Mondadori Portfolio
Dave Bautista zagra w filmie kolejnego dużego reżyserskiego nazwiska. Po Denisie Villeneuve'ieRianie Johnsonie i Zacku Snyderze wystąpi u M. Night Shyamalana w jego najnowszym projekcie o tytule "Knock at the Cabin".

"Knock at the Cabin" – szczegółów jeszcze brakSzczegóły fabuły ani inni członkowie obsady nie są jeszcze znani. Wiadomo natomiast, że studio Universal, odpowiedzialne za dystrybucję filmu, zaplanowało jego datę premiery na 3 lutego 2023. Jak w przypadku większości swoich projektów, Shyamalan napisze, wyreżyseruje i wyprodukuje całość.

Reżyser "Szóstego zmysłu" przyzwyczaił do obsadzania w swoich fabułach najgorętszych aktorskich nazwisk, stąd zatrudnienie Bautisty nie powinno być zaskoczeniem. Być może w obsadzie pojawi się więcej znanych twarzy, tak jak w przypadku ostatnich filmów Shyamalana.

GettyImages-1156218562.jpg Getty Images © Matt Winkelmeyer


Dave Bautista – nad czym obecnie pracuje?Bautista, po sukcesach "Diuny" i "Armii umarłych", nadal pracuje nad głośnymi tytułami. Właśnie zakończył zdjęcia do "Na noże 2", a obecnie znajduje się na planie trzeciej części "Strażników Galaktyki". Aktor prawdopodobnie pojawi się również w "Diunie 2".

Ostatnim projektem Shyanamlana był "Old", mający premierę w lipcu tego roku. Film opowiada o grupie bohaterów uwięzionych na plaży, na której doświadczają anomalii związanych z upływem czasu. W rolach głównych pojawili się: Gael García Bernal, Vicky Krieps, Alex Wolff i Thomasin McKenzie. Film okazał się sukcesem, zarabiając ponad 90 milionów dolarów na całym świecie.

Poniżej przypominamy zwiastun filmu: