Dotrwa do końca filmu? Dermot Mulroney policjantem w "Krzyku 6"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Dotrwa+do+ko%C5%84ca+filmu+Dermot+Mulroney+policjantem+w+%22Krzyku+6%22-146715
Dotrwa do końca filmu? Dermot Mulroney policjantem w "Krzyku 6"
Trwają przygotowania do rozpoczęcia zdjęć do "Scream 6", czyli kontynuacji tegorocznego hitu kinowego "Krzyk". Właśnie dowiedzieliśmy się, że do obsady dołączył Dermot Mulroney. Ma zagrać policjanta.

"Krzyk 6" - co wiemy o filmie?Szczegóły fabuły nie zostały na razie ujawnione. Póki podano jedynie, że czwórka, która przeżyła atak Ghostface'a opuści Woodsboro, by rozpocząć nowy rozdział swojego życia.

W obsadzie filmu ponownie pojawią się: Melissa Barrera, Jasmin Savoy Brown, Mason Gooding i Jenna Ortega. Angaż otrzymała Hayden Panettiere, która raz jeszcze wcieli się w postać Kriby Reed, jednej z bohaterek "Krzyku 4".

Za kamerą staną reżyserzy tegorocznego "Krzyku" Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett.

Dermot Mulroney w filmie "Zabójcze złudzenia"

Dermot Mulroney - w czym ostatnio wystąpił?Amerykański aktor Dermot Mulroney najlepiej znany jest z komedii romantycznych "Mój chłopak się żeni" i "Pretty Man, czyli chłopak do wynajęcia". Nie znaczy to wcale, że w ostatnim czasie nie był zapracowanym człowiekiem. Wśród licznych projektów z jego udziałem były seriale "Cztery wesela i pogrzeb" i "Hanna" oraz takie filmy jak: "Odwołane święta", "Zabójcze złudzenia", "Bezsenność we dwoje" i "Umma".

Zwiastun filmu "Umma" możecie obejrzeć poniżej:


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones