Drugi sezon "Wielkich kłamstewek" dostępny na DVD

  • Informacja nadesłana
  • DVD/Blu-ray, Seriale
Serial HBO "Wielkie kłamstewka" oparty na bestsellerze Liane Moriarty podbił serca widzów na całym świecie. Produkcja z Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley, Laurą Dern, i Zoë Kravitz o pozornie idealnym życiu na amerykańskich przedmieściach zdobyła 4 Złote Globy i 8 nagród Emmy. Drugi sezon entuzjastycznie przyjętego przez widzów i krytyków serialu jest już dostępny na DVD.  

WIELKIE KLAMSTEWKA 2_PLAKAT.png

W spokojnym, nadmorskim miasteczku Monterey, w stanie Kalifornia nic nie jest takie, jakim się wydaje. Zaślepione miłością matki, osiągający sukcesy mężowie, urocze dzieci, piękne domy. Jakie kłamstwa kryją się za pozorami ich perfekcyjnego życia? Pierwszy sezon serialu HBO ukazuje losy trzech bohaterek, których pozornie idealne życie zmienia się, gdy dochodzi do morderstwa W drugim sezonie problemy jeszcze bardziej się piętrzą. "Piątka z Monterey", czyli Celeste (Nicole Kidman), Madeline (Reese Witherspoon), Jane (Shailene Woodley), Renata (Laura Dern) i Bonnie (Zoë Kravitz) stara się poskładać rozbite życie, kiedy zjawia się matka męża Celeste (Meryl Streep) i chce poznać prawdę o śmierci syna.

"Wielkie kłamstewka" to serial HBO oparty na bestsellerowej powieści Liane Moriarty o tym samym tytule. Produkcja w przewrotny sposób podejmuje temat mitu perfekcyjnego amerykańskiego życia i sprzeczności, jakie kryją się za misternie skonstruowanymi fasadami domów, małżeństw, przyjaźni. Niewielka społeczność napędzana jest plotkami i nierównościami finansowymi, sekretami i zdradami, które wpływają na relacje między małżonkami, rodzicami i dziećmi, przyjaciółmi i sąsiadami.
 
W głównych rolach występują laureatka Oscara Reese Witherspoon ("Spacer po linie"), nagrodzona Oscarem Nicole Kidman ("Godziny"), Shailene Woodley ("Spadkobiercy"), laureatka trzech Złotych Globów Laura Dern ("Dzikość serca"), Zoë Kravitz ("Mad Max: Na drodze gniewu"), Adam Scott ("Pakt z diabłem"), James Tupper ("Trener bardzo osobisty"), Jeffrey Nordling ("Sully") oraz laureatka Oscara Meryl Streep ("Żelazna Dama"). Za reżyserię odpowiada laureatka Oscara Andrea Arnold ("American Honey"). Autorem scenariusza jest wielokrotnie nominowany do nagrody Emmy David E. Kelley (seriale "Gdzie diabeł mówi dobranoc", "Ally McBeal").

zobacz też: