Dwayne Johnson nigdy więcej nie zagra w "Szybkich i wściekłych"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Dwayne+Johnson+nigdy+wi%C4%99cej+nie+zagra+w+%22Szybkich+i+w%C5%9Bciek%C5%82ych%22-143236
Dwayne Johnson nigdy więcej nie zagra w "Szybkich i wściekłych"
Jak wiadomo, Dwayne Johnson i Vin Diesel nie przepadają za sobą. Ich konflikt rozpoczął się w czasie prac nad cyklem "Szybcy i wściekli". Jeśli sądzić po ostatnich wypowiedziach obu panów, nic nie wskazuje na to, by pokój między nimi kiedykolwiek nastąpił.

Johnson promuje obecnie "Wyprawę do dżungli". Z okazji skorzystało The Hollywood Reporter pytając go o niedawne słowa Diesela, który przyznał, że na planie stosuje postawę "trudnej miłości": jest wymagający od siebie i innych. Johnson odpowiedział: Śmiałem się z tego i śmiałem. Myślę, że wszyscy się z tego śmiali.

Aktor dodał również, że nie zamierza pojawić się w dziesiątej ani w żadnej z kolejnych części "Szybkich i wściekłych". Życzy im jednak "wszystkiego najlepszego".

Dwayne Johnson debiutował jako Luke Hobbs w piątej odsłonie cyklu "Szybcy i wściekli". Powrócił w kolejnych trzech częściach. Jednak konflikt do tego stopnia się zaognił, że panów postanowiono odseparować od siebie i tak powstał spin-off z Johnsonem ale bez Diesela "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw".

Zobacz ranking, w którym wybraliśmy najlepsze sceny akcji z "Szybcy i wściekli":

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones