Filmowa "Batgirl": Poznajcie kandydatki do roli

Deadline, The Wrap / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Filmowa+%22Batgirl%22%3A+Poznajcie+kandydatki+do+roli-143211
Filmowa "Batgirl": Poznajcie kandydatki do roli
Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy już na ostatniej prostej procesu wyłaniania odtwórczyni głównej roli w filmowym widowisku "Batgirl". Rozpoczęły się właśnie testy kamerowe z wybranymi aktorkami. Portal Dealine podaje, że są obecnie cztery kandydatki.

Oto one:

GettyImages-629329698.jpg Getty Images © Jon Kopaloff


GettyImages-1322784202.jpg Getty Images © Roy Rochlin


GettyImages-1197728904.jpg Getty Images © Frazer Harrison


GettyImages-1185565170.jpg Getty Images © Amy Sussman


Według portalu The Wrap Richardson i Grace są faworytkami do zdobycia roli Barbary Gordon. Z kolei Deadline nie jest pewne losu Richardson i sugeruje, że odpadła z wyścigu.

Filmowa "Batgirl" nie trafi do kin. To pierwsze komiksowe widowisko produkowane z myślą o platformie HBO Max. Za kamerą staną reżyserzy "Bad Boys for Life" Adil El Arbi i Bilall Fallah. Scenariusz przygotowała autorka "Ptaków Nocy" Christina Hodson.

Bat-Girl pojawiła się na kartach komiksów DC w 1961 roku. Była nią wtedy Betty Kane, która działała w kostiumie superbohaterki jako pomocnica Batwoman. Za prawdziwy początek Batgirl uznaje się jednak rok 1967 i komiks "The Million Dollar Debut of Batgirl!". W tej wersji za kostiumem Dziewczyny Nietoperza kryła się Barbara Gordon, czyli córka komisarza policji Jima Gordona. I to właśnie ta wersja heroiny ma pojawić się w kinowym widowisku.
Udostępnij: