Finałowy sezon "Gry o tron" na Blu-ray i DVD

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Fina%C5%82owy+sezon+%22Gry+o+tron%22+na+Blu-ray+i+DVD-135696
Finałowy sezon "Gry o tron" na Blu-ray i DVD
źródło: Materiał nadesłany
"Gra o tron" to epicka produkcja HBO, która zachwyciła świat! Zrealizowana na podstawie bestsellerowego cyklu powieściowego Georgea R.R. Martina zdobyła uznanie milionów fanów na całym świecie. Finałowy sezon najpopularniejszego i najbardziej utytułowanego serialu w historii HBO uhonorowanego Złotym Globem i 59 nagrodami Emmy zadebiutuje na 4K UHD Blu-ray (Steelbook), Blu-ray i DVD już 4 grudnia. Na Blu-ray i DVD ukażą się także Kompletne Kolekcje obejmujące sezony 1-8 serialu oraz wyjątkowe materiały dodatkowe.


Zdrada, pożądanie i siły nadprzyrodzone wstrząsają czterema stronami Westeros, a walka o Żelazny Tron staje się coraz bardziej zażarta. Tam, gdzie lato trwa dziesięciolecia, a zima przez całe ludzkie życie, trudności piętrzą się każdego dnia. Od pełnego intryg Południa przez barbarzyński Wschód i zlodowaciałą Północ, aż po pradawny mur, który strzeże królestwa przed tajemniczymi mocami ciemności, potężne rody zaangażowane są w bezkompromisową walkę o władzę.

Serial "Gra o tron" to zrealizowana z niezwykłym rozmachem ekranizacja bestsellerowej sagi Georgea R.R. Martina "Pieśni Lodu i Ognia", wyprodukowana we współpracy z nominowanymi do nagrody Emmy scenarzystami Davidem Benioffem ("Troja", "X-Men Geneza: Wolverine") i D.B. Weissem. W rolach głównych występują: zdobywca nagrody Emmy oraz Złotego Globu Peter Dinklage ("Dróżnik", "Piksele"), nominowana do nagrody Emmy Lena Headey ("300", "300: Początek imperium"), Emilia Clarke ("Zanim się pojawiłeś"), Nikolaj Coster-Waldau ("Helikopter w ogniu"), Kit Harington ("Pompeje"), Maisie Williams ("Pustynne piekło"), Sophie Turner ("Zabójcza"), Isaac Hempstead Wright ("Caesar"), Gwendoline Christie ("Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi"),

Przez lata współpracy na planie serialu zarówno aktorzy jak i twórcy "Gry o tron" niezwykle się ze sobą zżyli. Co więcej wokół serialu wyrosła także milionowa społeczność fanów, którzy z zapartym tchem czekali na emisję finałowego sezonu produkcji.

Będzie mi brakować na pewno ludzi z ekipy, przez te lata bardzo się zżyliśmy ze sobą. Ale z drugiej strony, czuję mimo wszystko ulgę, że to już koniec. Serio. Zobacz: serial cieszy się ogromną popularnością, budzi emocje i niezmienne zainteresowanie mediów. Obawiam się, że przy dwunastym sezonie w kolejce do wywiadu ustawiłyby się niedobitki dziennikarzy. Może, jeśli za kilka lat będę bezrobotny, jeszcze pożałuję tych słów, ale decyzja Dana Weissa i Davida Benioffa o zakończeniu w tym momencie wydaje mi się właściwa. Schodzimy ze sceny niepokonani – podsumował decyzję o zakończeniu "Gry o tron" Nikolaj Coster Waldau.

To specyficzne uczucie, bo tak naprawdę nigdy nie wiedzieliśmy, kiedy nasza przygoda z "Grą o tron" dobiegnie końca. Wchodziłam na plan z założeniem, że showrunnerzy w każdej chwili mogą mnie uśmiercić, i pełna obaw otwierałam każdy nowy scenariusz. Wspaniale było dotrwać do finału. Wydawało mi się, że będę dzielna, ale ostatniego dnia zdjęciowego płakałam przez bite dwie godziny. Słyszałam tylko, jak ludzie zaglądali do mnie i mówili: Dalej płacze – dodaje Gwendoline Christie.

MATERIAŁY DODATKOWE W WYDANIACH BLU-RAY:
- Przewodnik po odcinkach
- Historia i legendy - mitologia Westeros i Essos, opowiadana z różnych perspektyw przez samych bohaterów
- Kiedy nadchodzi zima - wspomnienia zdjęć do monumentalnej "Bitwy o Winterfell"
- Obowiązek to śmierć miłości - twórcy wspominają pracę nad serialem
- 10 komentarzy audio
- Gra o tron: Ostatnia warta - program dokumentujący pracę przy ostatnim sezonie serialu
- Sceny niewykorzystane


MATERIAŁY DODATKOWE W WYDANIU DVD:
- Kiedy nadchodzi zima - wspomnienia zdjęć do monumentalnej "Bitwy o Winterfell"
- Obowiązek to śmierć miłości - twórcy wspominają pracę nad serialem
- 10 komentarzy audio
- Gra o tron: Ostatnia warta - program dokumentujący pracę przy ostatnim sezonie serialu
- Sceny niewykorzystane

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones