Gwiazdy "Chucka", "Pacific Rim" i "Czystej krwi" spotkają się w "Edge"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gwiazdy+%22Chucka%22%2C+%22Pacific+Rim%22+i+%22Czystej+krwi%22+spotkaj%C4%85+si%C4%99+w+%22Edge%22-112696
Max Martini ("Pacific Rim"), Ryan Kwanten ("Czysta krew") i Yvonne Strahovski ("Chuck") zagrają główne role w serialu "Edge". Projekt powstaje dla Amazonu.


Serial powstanie na bazie cyklu książek autorstwa George'a Gilmana. Jego bohaterem jest Edge (Martini), który szuka zemsty na mordercach swojego brata. Liderem zabójców jest jego rywal z czasów, gdy wspólnie służyli w armii podczas wojny secesyjnej Merritt Harknett (Kwanten). Merritt jest synem prominentnego senatora, który jest psychotycznym sadystą lubującym się w zadawaniu bólu. Strahovski wcieli się agentkę Pinkertona o tajemniczej przeszłości, która przybywa do Sward w stanie Kansas, gdzie rozgrywać się będzie akcja serialu.

W obsadzie znalazła się również Alicja Bachleda-Curuś ("Bitwa pod Wiedniem") jako Pilar, ciężarna kobieta więziona przez swojego męża. Postanawia wesprzeć Edge'a w zamian za przyrzeczenie, że ten uwolni ją od małżonka. Twórcą serialu jest Shane Black ("Iron Man 3").
Udostępnij: