Holland, Pattinson, Evans, Wasikowska w jednym filmie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Holland%2C+Pattinson%2C+Evans%2C+Wasikowska+w+jednym+filmie-129836
Na festiwalu filmowym w Toronto ogłoszono plan realizacji filmu "The Devil All the Time". Obraz już teraz może pochwalić się zaskakująco mocną obsadą. W filmie zagrają bowiem: Tom Holland i Chris Evans ("Avengers: Wojna bez granic"), Robert Pattinson i Mia Wasikowska ("Damsel") oraz Tracy Letts ("Lady Bird").


Obraz wyreżyseruje Antonio Campos ("Christine"). Jest też jego scenarzystą. Tekst napisał razem Paulo Camposem. Jednym z producentów został zaś Jake Gyllenhaal.

"The Devil All the Time" będzie ekranizacją powieści grozy Donalda Raya Pollocka pod tym samym tytułem. Jej akcja rozgrywa się na prowincji Ohio i Wirginii Zachodniej od zakończenia II wojny światowej do lat 60. ubiegłego wieku.

Wśród bohaterów jest Willard Russell, weteran wojny na Pacyfiku, który nie potrafi uratować Charlotte, swojej ukochanej żony od okrutnej śmierci na raka, choć wielokrotnie składa krwawe ofiary w intencji jej ozdrowienia. Jest też małżeństwo Hendersonów, seryjnych zabójców szukających odpowiednich modelek do fotografowania i wypatroszenia. Jest kaznodzieja Roy z jego pająkami i towarzyszący mu kaleki grajek Theodore, którzy również uciekają przed prawem. Jest wreszcie skorumpowany szeryf. W samym centrum wydarzeń znajdzie się zaś Arvin Eugene Russell, syn Willarda i Charlotte, który wyrasta na dobrego acz gwałtownego mężczyznę.

Zdjęcia powinny rozpocząć się w lutym 2019 roku.
Udostępnij: