J.K. Simmons obok Wahlberga w "Our Man from Jersey"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/J.K.+Simmons+obok+Wahlberga+w+%22Our+Man+from+Jersey%22-146581
J.K. Simmons obok Wahlberga w "Our Man from Jersey"
źródło: Getty Images
autor: Rodin Eckenroth
Laureat Oscara J.K. Simmons dołącza do obsady thrillera "Our Man from Jersey". Aktor zagra u boku wcielających się w głównych bohaterów Halle Berry i Marka Wahlberga. Projekt realizowany dla platformy Netflix reżyseruje Julian Farino ("Gracze").

"Our Man from Jersey" – co wiemy o projekcie?Głównym bohaterem filmu jest Mike (Wahlberg), pracownik budowlany z New Jersey, który niespodziewanie zostaje wciągnięty do świata szpiegów i tajnych agentów. Jego licealna miłość Roxanne (Berry) spotyka go po latach i rekrutuje do udziału w ściśle tajnej i niezwykle niebezpiecznej misji dla amerykańskiego rządu. Przed ujawnieniem szczegółów fabuły film opisywano jako opowieść o "Jamesie Bondzie klasy robotniczej".

W obsadzie "Our Man from Jersey" znaleźli się również: Jackie Earle Haley ("The First Lady"), Adewale Akinnuoye-Agbaje ("Legion samobójców"), Jessica De Gouw ("Małgosia i Jaś") i Alice Lee ("Zoey's Extraordinary Playlist"). Za scenariusz odpowiada duet David Guggenheim i Joe Barton. Panowie napisali skrypt na podstawie pomysłu autorstwa Wahlberga i producenta Stephena Levinsona.


J.K. Simmons – ostatnie roleKariera Simmonsa nabrała tempa wraz z otrzymaniem Oscara za rolę apodyktycznego nauczyciela w filmie "Whiplash" Damiena Chazelle’a. Ponad siedem lat po tamtym triumfie aktor wciąż pojawia się w największych hollywoodzkich superprodukcjach. W ostatnich miesiącach były to choćby: "Pogromcy duchów. Dziedzictwo", "Spider-Man: Bez drogi do domu", "Wojna o jutro" i "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera". Nie stroni również od ról na małym ekranie, w serialach "Odpowiednik", "Walka z Goliatem" czy "Nocne niebo".

Jedną z ostatnich produkcji z udziałem Simmonsa była komedia "Palm Springs", opowieść o parze nieznajomych zamkniętych w pętli czasowej. Na ekranie w rolach głównych pojawili się Cristin Milioti i Andy Samberg.

Zwiastun filmu "Palm Springs"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones