Jennifer Lawrence w disnejowskiej "Fantastycznej Czwórce"?

Daily Mail / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jennifer+Lawrence+w+disnejowskiej+%22Fantastycznej+Czw%C3%B3rce%22-141377
Jennifer Lawrence w disnejowskiej "Fantastycznej Czwórce"?
źródło: Getty Images
autor: Christopher Polk
W sieci pojawiała się interesująca plotka. Zgodnie z nią Jennifer Lawrence nie zakończyła swojej przygody z kinowymi ekranizacjami komiksów Marvela wraz z przejęcie 20th Century Fox przez Disneya. Jest bowiem brana pod uwagę do roli Susan Storm (Niewidzialnej kobiety) w planowanym widowisku "Fantastic Four".

Przypomnijmy, że Lawrence była jedną z największych gwiazd kinowego uniwersum Marvela studia Fox. Jako Mystique pojawiła się w komiksowych widowiskach od czasu "X-Men: Pierwszej klasy".

"Fantastic Four" jest pierwszym oficjalnie potwierdzonym przez Disneya widowiskiem kinowym bazującym na bibliotece Marvela należącej do 20th Century Studios (byłego 20th Century Fox). Informacje o realizacji filmu zostały ogłoszone w grudniu. Wtedy też dowiedzieliśmy się, że za kamerą stanie reżyser trylogii o Spider-Manie z Tomem Hollandem Jon Watts.

Nie jest to pierwsza castingowa plotka dotycząca "Fantastic Four". Pod koniec ubiegłego roku mówiło się o tym, że jako Reed Richards (Pan Fantastic) może wystąpić Joseph Gordon-Levitt.