Jennifer Lawrence w kryminale inspirowanym reality show. Co wiemy o "The Wives"?

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jennifer+Lawrence+w+kryminale+inspirowanym+reality+show.+Co+wiemy+o+%22The+Wives%22-156188
Jennifer Lawrence w kryminale inspirowanym reality show. Co wiemy o "The Wives"?
źródło: Getty Images
autor: Jeff Kravitz
Jennifer Lawrence będzie gwiazdą kryminału "The Wives". Film, utrzymany w duchu popularnych reality show ("Żony Beverly Hills"), będzie wspólnym projektem Apple Studios i A24. 

Co wiemy o "The Wives"?


Nad scenariuszem "The Wives" pracują Michael Breslin i Patrick Foley, których sztuka "Circle Jerk"  była nominowana do nagrody Pulitzera. Jennifer Lawrence nie tylko wystąpi w filmie, ale będzie też pełniła obowiązki producentki wraz z Justine Ciarrocchi z Excellent Cadaver oraz Jeremym O. Harrisem i Joshem Godfreyem z bb2. Szczegóły fabuły oraz plany dotyczące startu zdjęć trzymane są w tajemnicy.

Ostatnie filmy Jennifer Lawrence


Jennifer Lawrence mogliśmy ostatnio zobaczyć m.in. w "mother!" Darrena Aronofsky'ego, thrillerze szpiegowskim "Czerwona jaskółka", widowisku sci-fi "X-Men: Mroczna Phoenix", wyreżyserowanym przez Adama McKaya komediodramacie "Nie patrz w górę" czy dramacie "Most". Aktualnie jej filmografię zamyka komedia "Bez urazy". Wśród zbliżających się projektów z jej udziałem poza "The Wives" znajdziemy m.in. czarną komedię "Die, My Love" oraz niezatytułowany projekt, nad którym pracuje wspólnie z Amy Schumer

O czym opowiada "Bez urazy"? Zobacz zwiastun


Komedia "Bez urazy" trafiła na ekrany w czerwcu ubiegłego roku. Wcielającej się w główną rolę Jennifer Lawrence partnerowali m.in. Andrew Barth FeldmanLaura Benanti i Matthew Broderick. Zobaczcie zwiastun:Maddie (Jennifer Lawrence) jest przekonana, że znalazła odpowiedź na swoje kłopoty finansowe, gdy odkrywa intrygujące ogłoszenie o pracę: zamożni rodzice szukają kogoś, kto "umówi się na randkę" z ich introwertycznym 19-letnim synem, Percym i otworzy na świat, zanim wyjedzie na studia. Ale Percy okazuje się większym wyzwaniem, niż się spodziewała, a czas ucieka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones