Jest szansa, że Hugh Jackman pojawi się jako Wolverine w MCU?

Twitter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jest+szansa%2C+%C5%BCe+Hugh+Jackman+pojawi+si%C4%99+jako+Wolverine+w+MCU-139985
Jest szansa, że Hugh Jackman pojawi się jako Wolverine w MCU?
Po sieci krąży ostatnio plotka jako Hugh Jackman mógł pojawić się jako Wolverine/Logan w Kinowym Uniwersum Marvela. Jeśli wierzyć jej, to z aktorem już się skontaktowano. Podobno zaproponowano mu udział w "Doctor Strange in the Multiverse of Madness".

Jackman w przeszłości sugerował, że skończył już z rolą Wolverine'a. Dlatego też ci, którzy chcą wierzyć w powyższą plotkę, sądzą raczej, że aktor pojawi się zaledwie w krótkim epizodzie, zaś prawdziwego Logana z MCU poznamy dopiero za parę lat. Wydaje się to o tyle racjonalne, że "Doctor Strange in the Multiverse of Madness" ma skupić się na idei wielu światów równoległych i w jednym z nich Jackman mógłby być Wolverine'em.

Nie będzie to pierwsze w ostatnim czasie mieszanie światów komiksowo-filmowych. Przypomnijmy, że niedawno Sony zdecydowało, że w trzecim aktorskim "Spider-Manie" z Tomem Hollandem pojawi się Jamie Foxx w roli Electro. Aktor grał już tę postać w filmie "Niesamowity Spider-Man 2". Zaś Spider-Man w wykonaniu Hollanda pojawia się w widowiskach Marvela i według ostatnich plotek nowym mentorem Człowieka-Pająka ma zostać właśnie Doktor Strange.

Według Daniela Richtmana oferta została złożona Jackmanowi we wrześniu.
Udostępnij: