Scarlett Johansson debiutuje za kamerą. W obsadzie "Eleanor the Great" są June Squibb i Chiwetel Ejiofor

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/June+Squibb+i+Chiwetel+Ejiofor+w+debiucie+re%C5%BCyserskim+Scarlett+Johansson-154286
Scarlett Johansson debiutuje za kamerą. W obsadzie "Eleanor the Great" są June Squibb i Chiwetel Ejiofor
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Scarlett Johansson przygotowuje się do debiutu za kamerą. Gwiazda "Historii małżeńskiej" i "Czarnej Wdowy" wyreżyseruje film "Eleanor the Great", w którym zagrają June Squibb i Chiwetel Ejiofor.

O czym opowie debiut reżyserski Scarlett Johansson?GettyImages-1155351452.jpg Getty Images © Michael Tran


Projekt nosił wcześniej tytuł "Eleanor, Invisible". Bohaterką filmu jest Eleanor Morgenstein (Squibb), 90-letnia kobieta, które próbuje pozbierać się po śmierci bliskiej osoby. W tym celu przeprowadza się z powrotem do Nowego Jorku - po tym jak spędziła kilka dekad na Florydzie.

W obsadzie są również Jessica Hecht i Erin Kellyman.

Scenariusz napisała Tory Kamen, która pracowała wcześniej przy serialu "Cioteczka Mick".

June Squibb jest znana z takich filmów jak "Zapach kobiety" (1992), "Wiek niewinności" (1993), "Joe Black" (1998) i "Palm Springs" (2020). W 2014 zdobyła nominację do Oscara za występ w filmie "Nebraska" (2013).

Chiwetel Ejiofor ma w swojej filmografii takie tytuły jak m.in. "Niewidoczni" (2002), "To właśnie miłość" (2003), "Plan doskonały" (2006), "Marsjanin" (2015), "Doktor Strange" (2016) i "The Old Guard" (2020). On również był nominowany do Oscara w 2014 roku - za występ w filmie "Zniewolony. 12 Years a Slave" (2013).

"Asteroid City" - zwiastunScarlett Johansson mogliśmy oglądać ostatnio w "Asteroid City" Wesa Andersona. Zobaczcie zwiastun filmu:
  Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones