Kate Winslet zamieszka w pałacu na potrzeby serialu HBO

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kate+Winslet+zamieszka+w+pa%C5%82acu+na+potrzeby+serialu+HBO-147209
Kate Winslet zamieszka w pałacu na potrzeby serialu HBO
źródło: Getty Images
autor: David M. Benett
Kate Winslet zamierza kontynuować owocną współpracę z HBO. Właśnie dowiedzieliśmy się, że zagra główną rolę w serialu limitowanym "The Palace".

"The Palace" - nowy prestiżowy serial HBOProjekt zapowiada się niezwykle interesujący. Oprócz Kate Winslet związali się z nim reżyser Stephen Frears i scenarzysta Will Tracy. Ten pierwszy ma na swoim koncie nagradzane seriale "Na cały głos" i "Status związku". Z kolei Will Tracy jest doskonale znany fanom serialu "Sukcesja".

Szczegóły "The Palace" nie są na razie znane. Wiadomo jedynie, że będziemy obserwować rok z życia członków totalitarnego reżimu. Będzie to czas kryzysu, kiedy to władza zacznie się chwiać w posadach.


Kate Winslet i HBO: miłość trwaKate Winslet przez lata pozostawała aktorką kinową. Zmieniło się to w 2011 roku, kiedy to zagrała jedną z głównych ról w produkcji HBO "Mildred Pierce". Kreacja przyniosła jej statuetki Emmy i Złotych Globów oraz nagrodę Gildii Aktorów.

Na kolejny wspólny projekt Winslet i HBO musieliśmy jednak czekać dekadę. W ubiegłym roku swoją premierę miała "Mare z Easttown". I znów aktorka otrzymała Emmy, Złoty Glob i nagrodę Gildii Aktorów.

To najwyraźniej przekonało Winslet, by nie czekać kolejną dekadę i kuć żelazo, póki gorące. "The Palace" nie jest bowiem jedynym nowym projektem aktorki i HBO. Pod koniec czerwca poinformowano o pracach nad serialem "Trust", który będzie ekranizacją bestsellerowej powieści Hernana Diaza.

Serial Killers o "Mare z Easttown"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones