"Avatar: Istota wody": poznajcie postać Kate Winslet

Empire Online, Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Avatar%3A+Istota+wody%22%3A+poznajcie+posta%C4%87+Kate+Winslet-146978
"Avatar: Istota wody": poznajcie postać Kate Winslet
źródło: Getty Images
autor: Rich Fury
"Avatar: Istota wody" to widowisko, w którym Kate Winslet i James Cameron ponownie łączą siły i - jak przystało na twórców "Titanica" - znowu nakręcili film o wodzie. W sieci zadebiutowały właśnie pierwsze zdjęcia postaci, w którą wcieli się aktorka: to wojowniczka Na'vi imieniem Ronal. Co zdradziła o swojej bohaterce Winslet?

W kogo wciela się Kate Winslet w "Avatarze 2"?Pierwsze zdjęcia granej przez Kate Winslet bohaterki widowiska "Avatar: Istota wody" opublikował magazyn Empire. To zupełnie inna postać niż Rose z "Titanica". Ronal i grany przez Cliffa Curtisa Tonowari przewodzą plemieniem Metkayina, które żyje na płyciznach rozległych oceanów planety Pandora. Odegra ona dużą rolę w nadchodzącej przygodzie.


Jest głęboko lojalną i odważną przywódczynią. Jest silna. To wojowniczka, powiedziała o Ronal aktorka. Nawet w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, z nienarodzonym dzieckiem "na pokładzie", dołącza do swoich ludzi i walczy o to, co jest dla niej najważniejsze: rodzina i dom.

Kiedy Jake (Sam Worthington) i Neytiri (Zoe Saldaña) zmuszeni są opuścić swój dom i uciekają do wodnego świata Metkayiny, możemy spodziewać się napięć. Konflikty i napięcia, które idą w ślad za bohaterami zagwarantują to, że nie zostaną przyjęci z otwartymi ramionami.


Winslet opowiedziała też o współpracy z Cameronem: Jim i ja jesteśmy zupełnie innymi ludźmi niż 26 lat temu. On jest spokojniejszy, a ja bardziej hiperaktywna. Aktorka ujawniła też, jak długo potrafiła na planie wstrzymać oddech pod wodą: Siedem minut i czternaście sekund! Najwspanialszą rzeczą dla mnie jako kobiety w średnim wieku była nauka czegoś nie tylko nowego, ale wręcz nadludzkiego.


O czym opowie kontynuacja wielkiego hitu "Avatar?"Akcja filmu "Avatar: Istota wody" rozgrywa się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. To opowieść o rodzinie Jake’a i Neytiri oraz ich staraniach, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim dzieciom, mimo tragedii, których wspólnie doświadczają i bitew, które muszą stoczyć, aby przeżyć.

W filmie wyreżyserowanym przez Jamesa Camerona, wyprodukowanym przez Camerona i Jona Landau, występują: Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis, Joel David Moore, CCH Pounder, Edie Falco, Jemaine Clement i Kate Winslet.

"Avatar: Istota wody" trafi do kin 16 grudnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones